כיצד להוסיף קישור המחיל קוד קופון על עגלת שופיפיי

כיצד להוסיף קישור המחיל קוד קופון על עגלת שופיפיי

במדריך אתם תלמדו

במדריך תלמדו כיצד להוסיף קישור לדואר אלקטרוני שמחיל קוד קופון על עגלת שופיפי כך שלקונים שחוזרים לבצע רכישה כבר יתווסף הקופון. מימוש הקופון כבר כשהם מגיעים לשם מקל עליהם לנצל את ההנחה ולקנות במהירות.

 1. תחילה תיצרו קוד, אותו ניתן להכניס כפרמטר לקישור.
 2. לאחר מכן, תוסיפו את הקישור ללחצן בדוא”ל שלכם.

כאשר הלקוחות ילחצו על הלחצן הם יועברו לקישור וההנחה תחול אוטומטית על העגלה הבאה שלהם.

צרו קוד הנחה

 1. אתם יכולים ליצור קוד קופון סטטי או קודים ייחודיים. אם תרצו ליצור קוד סטטי, עברו אל שופיפי וצרו קוד הנחה באחוזים או קוד הנחה כספי בהתאם לסוג המבצע שאתם רוצים להציע.
קלאביו קופון

2. לאחר שתיצרו את הקוד, העתיקו אותו כדי לוודא שהוא נמצא בהישג יד כשאתם מתחילים בתבנית הדוא”ל שלכם.
3. שקלו לאן תרצו לשלוח את הקופון. זה יכול להיות בתוך דוא”ל זרימה או קמפיין, שנמצא דרך Flows (הזרימות) או Campaigns (קמפיינים) כרטיסייה בקלאביו בהתאמה. פתחו את המייל בעורך.
4. הוסיפו לחצן עבור הקישור שלכם למייל שלכם, אם עדיין לא עשיתם זאת.
5. לחצו על הכפתור והגדירו את ה-Action (פעולה) כ-Go to URL (לעבור לכתובת אתר האינטרנט).
6. הוסיפו את הקישור (עם הקוד כפרמטר) בשדה Destination URL (בכתובת היעד של אתר אינטרנט). כדי לגלות כיצד לעצב את הקישור שלכם, קראו את הסעיף הבא. הנה דוגמה ללחצן עם קישור:

קלאביו קופון1

7. התאימו אישית את טקסט הלחצן שלכם כדי להתריע לקונים על הקופון שלכם.
8. לחצו על Save (שמירה).

פורמטים של קישור לקודי קופון

שימו לב שקלאביו לא יכול להבטיח שקופון יוחל אוטומטית בקופה אם אתם מקשרים בהתחלה לקוחות לדף שאינו מדף תשלום. האתר שלכם בשופיפיי עלול בסופו של דבר להסיר את הקופון מכתובת האתר. אם אתם מקשרים לדף שאינו מתשלום וחווים בעיה זו, עליכם ליצור קשר עם מפתח האתר שלכם.

החילו קוד הנחה וקישור לקופה

שופיפיי מסנכרנת את אירוע Checkout Started (התשלום התחיל) עם קלאביו עם מאפיין האתר של צ’אקאאוט, המקשר חזרה לעגלה הייחודית של כל לקוח. אם אתם שולחים דואר אלקטרוני של עגלה נטושה {מופעל על ידי אירוע Checkout Started (התשלום התחיל)} וברצונכם לקשר לקוחות לעגלה הנטושה שלהם עם קוד הנחה נוסף, הוסיפו את הקטע הבא:

				
					{{ event.extra.checkout_url }}&discount={% coupon_code 'CouponName' %}
				
			

החלת קוד הנחה וקישור לדף הבית שלכם

אתם יכולים להוסיף קישור שמפנה חזרה לדף הבית שלכם ומחיל אוטומטית את ההנחה על עגלת הלקוחות שלכם. ישנם מספר פורמטים שבהם אתם יכולים להשתמש:

  1. mysite.com/discount/CouponName 
  2. mysite.com/?discount=CouponName
   פורמט קישור זה פועל כאשר ההנחה שלכם היא הפרמטר היחיד שאתם מוסיפים לקישור שלכם.
  3. mysite.com/discount/{% coupon_code ‘CouponName’ %}

בכל אחת מהאפשרויות הללו, עליכם להחליף את mysite.com באתר האינטרנט שלכם, ובמקום שבו אתם רואים CouponName, הקפידו להחליף בקוד ההנחה שיצרתם בשופיפיי.

החילו קוד הנחה וקשרו לעמוד אחר באתר שלכם

ייתכן שתרצו להחיל קוד הנחה על סשן קניות, אך לא לקשר את הלקוחות ישירות חזרה לדף הבית שלכם או לבנות מחדש את העגלה הנטושה של הלקוחות. במקום זאת, ייתכן שתרצו לשלוח אותם לדף אוסף, או לדף אחר באתר שלכם. במקרה זה, תוכלו להשתמש באחד ממבני הכתובות הבאים:

 • mysite.com/discount/CouponName?redirect=/new-path 
 • mysite.com/discount/{% coupon_code ‘CouponName’ %}?redirect=/new-path

עם כל אחד מהמבנה, החלף:

  • mysite.com עם האתר שלכם
  • CouponName עם שם הקופון שלכם
  • נתיב חדש עם סיומת כתובת האתר הרצויה. לדוגמה, אם תרצו לקשר מישהו לדף אוסף מסוים, תשתמשו ב- ?redirect=/collections/mycollection

פתרון תקלות בהחלת קוד קופון עם קישור

הנה כמה טיפים מהירים לפתרון בעיות:

  1. בעת תצוגה מקדימה של ההודעה, שימו לב שהיא לא תציג קופון חי. במקום זאת, תראה את שם הקופון שלכם, ואחריו -PREVIEW (התצוגה המקדימה).
  2. אם תפעילו שליחה חיה וקוד הקופון שלכם אינו חל אוטומטית על העגלה שלכם, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות: האם הפריט בעגלה כבר מוזל? אם כן, שופיפיי לא תאפשר הנחה נוספת על ההנחה הקיימת.האם בהגדרת הקופון יש מוצרים או אוספים ספציפיים שהקופון מתייחס אליהם, והאם המוצר בעגלה תואם את התצורה? אם המוצר אינו תואם את כללי הקופון, זו יכולה להיות הבעיה.
  3. אם אתם בודקים את הקישור שלכם בשידור חי והוא לא מיישם כראוי את קוד ההנחה שלכם, סביר להניח שתצטרכו להתאים את הפרמטר שנוסף כך שיתחיל ב-“&” במקום “?”. זה בגלל ש “?” עובד רק כאשר ההנחה שלכם היא הפרמטר היחיד שאתם מוסיפים לקישור שלכם, ואם אתם מוסיפים פרמטרים מרובים, תצטרכו להשתמש ב-“&”. שנו את פורמט הקישור שלכם לפורמט הבא וזה אמור לעבוד: 

  mysite.com/discount/{% coupon_code ‘your_code’ %}&redirect=/new-path

זהו! למדתם איך להוסיף קישור המחיל קוד קופון על עגלת שופיפייי

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים