הכירו את Mailifest

החזון של Mailifest

Mailifest לקחה על עצמה להפיץ את הידע בתחום האימייל מרקטינג והריטנשיין – על מנת שעסקים יוכלו לחזק את היסודות שלהם בעזרת תקשורת קבועה עם הלקוחות הקיימים שלהם ולייצר הכנסה לטווח ארוך בעלויות אפסיות.
Mailifest קמה אחרי שנים של ניסיון בפועל וניהול מותגים משלה – כך שהכל נכתב בדם (מליוני מיילים שנשלחו – ועשרות אלפי לקוחות שעברו דרך המותגים האישיים של בעלי מייליספט 🙂

יש לנו גם קהילת פייסבוק הצטרפו

הבלתי מספימים
דוד צבאבא2

נעים להכיר, דוד צבאבא

במהלך 8 השנים האחורות רכשתי אהבה אין סופית לאיקומרס בכלל ולאימייל מרקטינג בפרט. לאחר מחקר של מספר שנים ואבחנה של חוסר החשיבות, הזנחה וחוסר ידע ומודעות לערוץ האימייל מרקטינג ומסעות לקוח בקרב מותגים ועסקים ישראלים – החלטתי להרים את הכפפה, ולהפיץ את ה”מניפסט” והחשיבות של אימייל מרקטינג ומסעות לקוח למותגים ועסקים בישראל – מתוך הבנה שמי שלא משקיע בערוץ הכל כך חשוב הזה כבר מאתמול – עלול למצוא את עצמו מחוץ למשחק!

בעולם של CPM’s עולים ועלויות שיווק שרק נוסקות ותחחרות שרק גודלת – עסקים צריכים ללמוד לייצר כסף (והרבה) מהלקוחות הקיימים שלהם שהם כבר רכשו.

לאחר יותר מ8 שנים של ידע וניסיון באימייל מרקטינג, סמס מרקטינג ומסעות לקוח על פרוייקטים אישיים שלי (עם כל הסיכון והבנפיטס על בשרי ולא “התגלחות” על מותגים אחרים) שלאורך השנים הכניסו מעל 10 מליון שקל – כיום אני מוכן ומשקיע את כל כולי להנגיש לעסקים ומשווקים בישראל את נושא האימייל מרקטינג וסמס, עוזר ומלמד מותגים ועסקים להגדיל את ההכנסות שלהם בכ30% (ואף יותר) מהלקוחות והדטאות הקיימות שלהם.

שותפים לדרך

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!