SMSBump – מערכת דיוור ב-SMS לחנויות שופיפיי

SMSBump - מערכת דיוור ב-SMS לחנויות שופיפיי

אוטומציה של הודעות טקסט ושיווק ב-SMS עשויים להיות חלק מרכזי באסטרטגיית השיווק שלכם אם אתם מנהלים חנות איקומרס. לצד אסטרטגיות השיווק המוכרות כמו אימייל מרקטינג, SEO, קידום ממומן ועוד, שיווק באסמסים תופס מקום טוב בין האסטרטגיות הללו בעיקר בגלל שאחוז הפתיחה שלו כל כך גבוה – מה שהופך אותו לאמצעי שיווק מאוד אפקטיבי. יש מספר תוכנות ומערכות שבאמצעותן ניתן לשווק ב-SMS לקהל שלכם, היום אנחנו נתמקד במערכת SMSBump המיועדת בעיקר לחנויות שופיפיי.

מה זה SMSBump?

SMSBump הוא כלי שיווק ל-SMS שפותח במיוחד עבור חנויות Shopify. הכלי הזה הוא כלי ה-SMS הגדול ביותר שיש עבור מערכת שופיפיי והוא מכיל בתוכו פונקציות ואפשרויות מתקדמות וחזקות. הדבר הראשון שצריך לדעת על שיווק ב-SMS עם SMSBump הוא שאתם חייבים לגרום לקהל שלכם להצטרף לשירות הזה של קבלת שיווק ב-SMS על מנת שתוכלו לדוור להם. ב-SMSBump יש את האפשרות לשנות את דף הצ’קאאוט שלכם בשופיפיי על מנת לקבל את ההסכמה מהגולשים לדוור להם ב-SMS. בנוסף, הכלי SMSBump מאפשר למשתמשים לפלטר בקלות לפי מדינה או לפי עלות שליחת ה-SMS והוא עושה זאת עם תוכנת זיהוי IP אוטומטית וזיהוי מספר טלפון כך שאתם לא צריכים להזין מידע מהצד שלכם.

מה אפשר לעשות עם המערכת SMSBump?

 • לשלוח קמפיינים שיווקיים ב-SMS עם הגדרות מדויקות למיקוד הקהל שלכם בצורה מדויקת והתאמה אישית של המסרים כדי ליצור פרסומות ספציפיות עבור לקוחות.
 • אוטומציה של הודעות טקסט עבור לקוחות כדי לסגור עסקאות, לחזור לשלם על עגלות, לאשר משלוח ועוד.
 • אנליטיקות וסטטיסטיקות בזמן אמת על כל ההודעות שנשלחו, קמפיינים בודדים וקליקים על קישורים.

מה הופך את SMSBump לעדיף על המתחרים?

ל-SMSBump יש הודעה דינמית שמיועדת לנטישת עגלה הכוללת בתוכה את הפריטים המדויקים שהגולש השאיר בעגלה כולל תמונות ומחזירה את המשתמש לרכישה ישירות בצ’ק אאוט ויש למערכת גם פונקציונאליות דומה עבור מכירה נוספת לאחר רכישה. בנוסף, ניתן לייצר קוד קופון דינאמי עם SMSBump כדי שתוכלו לשלוח הצעות ייחודיות, לפי זמנים מסוימים שמעודדות רכישות נוספות ומעלות את אחוז ההמרה. הכלי SMS באמפ נותן שירות לכל העולם ומסדר עבורכם את אישור השליחה של הגולשים על מנת שתעמדו בתנאי השליחה ולא תהיו חשופים לתביעות על דיוורי ספאם.

אילו מדדים בחנות האיקומרס שלכם ניתן לשפר עם SMSBump?

עם מערכת SMSBump תוכלו ליצור קמפיינים יעילים לקהלים מותאמים אישית בדיוור ישיר ב-SMS (שדיוור מהסוג הזה הוא מאוד’ ממיר). הקמפיינים שתבנו עם סמס באמפ יעזרו לכם לשפר מספר מדדים חשובים בחנות איקומרס שלכם – צמצום אחוז נטישת עגלה, העלאת אחוז ההמרה והעלאה של ערך עסקה ממוצע בחנות. הוספת שיווק ב-SMS עוזרת לכם לבנות מערכת יחסים עמוקה יותר עם הגולשים והלקוחות שמשפרים במהרה מדדים אלו ומדדים רלוונטיים אחרים.

איך מתחילים לעבוד עם SMSBump?

כדי להתחיל עם המערכת SMSBump תצטרכו להתקין אותה בשופיפיי ואז לבצע מספר הגדרות ראשוניות. עליכם להוסיף מאילו מיקומים (טפסים) באתר או אחרים, המשתמשים יצטרפו באישור לרשימת הדיוור ב-SMS שלכם. ביצוע ההתאמות של המערכת בדגש על הוספת האפשרות למשוך משתמשים מדף הצ’קאאוט (לפני או אחרי רכישה) היא מאוד לא פשוטה אך תוכלו להיעזר בצוות של החברה כדי לבצע את זה. לאחר ההגדרות הללו אתם תוכלו להגדיר ולהפעיל אוטומציות וקמפיינים של SMS ולשלב אותם עם מאמצי השיווק הקיימים שלכם.

פאנל הניהול

הדבר הראשון שאתם פוגשים כשאתם נכנסים ל-SMSBump במערכת של שופיפיי הוא פאנל הניהול של ה-APP שהוא בעצם סיכום של הווידג’טים שחשוב שתכירו ותדעו. בחלק העליון בפאנל הניהול תוכלו לצפות ביתרת ה-SMS לשליחה שלכם, עלות ההודעות, המדינה עם הכי הרבה נמענים ועוד פרטים נוספים. בחלק התחתון תמצאו טבלה עם כל ההודעות האחרונות שלכם ומידע על השעה והתאריך שהם נשלחו, סוג ההודעה, המחיר להודעה, הסטטוס של ההודעה (בין אם נכשלו או נשלחו). פאנל הניהול זה גם המקום שבו אתם יכולים ליצור קשר עם SMSBump על ידי פנייה דרך פייסבוק מסנג’ר.

פאנל הניהול בסמס באמפ

אוטומציות

במערכת SMSBump יש מספר אוטומציות שאתם יכולים לבנות על מנת להוציא דיוור ב-SMS למשתמשים בצורה אוטומטית ואינטואיטיבית. זה המקום שבו אתם מגדירים אירועים אוטומטיים שונים להפעלת הודעות טקסט. למשל:

 

 • נטישת עגלה
 • הזמנה חדשה
 • אישור רכישה
 • אפשרויות רבות נוספות

אירועים אלו מופעלים מיד לאחר השלמת הפעולה שצוינה או לחילופין נשלחים בזמן מסוים שהגדרתם מראש לאחר השלמת הפעולה. האפקטיביות של אוטומציות באה לידי ביטוי בצורה הכי טובה באוטומציה של נטישת עגלה שמבטיחה שהודעת נטישה תישלח מיד לאחר שהלקוח נוטש את ההגדרה שלו, במקרה כזה אנחנו ממליצים להגדיר 3 אוטומציות שונות עם עיכוב בשליחת ההודעה של 30 עד 60 דקות ו-8 עד 48 שעות. כדי לקבל תוצאות מיטביות באוטומציה כזאת מומלץ להוסיף תמריצים לרכישה כמו קוד הנחה בהודעה אחרונה שנשלחת או הטבות אחרות. מומלץ ליצור אירועים שונים עבור עסקים שונים ולהשתמש בתגים דינמיים על מנת להתאים אישית את האירועים.

שיווק באמצעות טקסט

בלשונית שיווק באמצעות טקסט (Text Marketing) בפאנל הניהול שלכם ב-SMSBump, ניתן למצוא מספר אפשרויות שבהם אתם יכולים להשתמש על מנת לדוור הודעות טקסט עבור קהלים מסוימים, עבור משתמשים שמילאו טופס הרשמה, לשלוח הודעה ישירה ועוד.

לקוחות

באזור הלקוחות אתם יכולים ליצור סגמנטים של נמענים באמצעות הפילטרים הבאים:

 • Money spent – מטרגט לקוחות שהוציאו בעסק שלכם סכום מסוים שאתם מגדירים.
 • Placed an order – מטרגט לקוחות שביצעו הזמנה. אפשרויות זמינות (ביצעו הזמנה שבוע שעבר, חודש שעבר, בשלושת החודשים האחרונים, שנה שעברה או טווחת מותאם אישית).
 • Number of orders – מטרגט לקוחות לפי מספר הזמנות מינימלי שאתם מגדירים.
 • Date created – מטרגט לקוחות לפי תאריך ההרשמה שלכם (הכניסה שלהם לרשימות שלכם במערכת).
 • Account status – מטרגט לקוחות לפי סטטוס החשבון שלהם (ניתן לבחור בין: Enabled, Disabled ו-Invited).
 • Tagged with – מטרגט לקוחות לפי תיוג של שופיפיי.
 • Subscribed to marketing – מטרגט לקוחות לפי משתמשים שאישרו דיוור ב-SMS במערכת.
 • By Country – טרגוט לקוחות לפי מדינה.

אתם יכולים לטרגט במדויק את הקמפיינים השיווקיים שלכם ב-SMS רק לקבוצות מסוימים של לקוחות תוך כדי השימוש באפשרויות הטרגוט שיש במערכת. חברת SMSBump הודיעה בעבר שהיא פועלת רבות כדי להרחיב את אפשרויות הטרגוט במטרה ליצור סגמנטים מדויקים אפילו יותר.

קיצור כתובת URL

האפשרות הזאת מקצרת את הקישורים הארוכים שלכם. באמצעות קיצור URL אתם יכולים להקטין את כמות התווים שיש בהודעות טקסט על ידי קיצור הכתובת וגם תוכלו לעקוב אחר הקלקות על הקישורים שקיצרתם. SMSBump יצרו טכנולוגיה המאפשרת לכם להבין איזה לקוח בדיוק לחץ על קישור ספציפי, מה שמאפשר לכם לעקוב אחר לקוחות שאליהם שלחתם את הקמפיינים.

מספרי פלאפון

כאשר יש לכם הודעה שאותה אתם מעוניינים לשלוח למספרים ספציפיים, תוכלו להשתמש באפשרות Phone Numbers. האפשרות הזאת נותנת לכם לבדוק במהירות את SMSBump לאחר ההתקנה ובעצם מאפשרת בשליחת קמפיינים מהירים של דיוור ב-SMS על ידי רישום המספרים אליהם אתם רוצים לשלוח.

טפסי הרשמה

בטפסי ההרשמה תמצאו דרך נוחה מאוד לאסוף את אישור המשתמשים המעוניינים לקבל ממכם דיוור ב-SMS (חשוב לזכור שאסור לדוור לגולשים באינטרנט ללא הסכמתם לפי חוק הספאם). הטפסים שלכם מקושרים ישירות לחנות שופיפיי, מה שמאפשר לכם להטמיע אישורי הסכמה לדיוור ב-SMS גם בטפסים ואפילו גם בצ’קאאוט.

קמפיינים פעילים

שיווק ב-SMS עם מערכת SMSBump זו אפשרות שיווק שיכולה לקחת לכם מזמן העבודה ולכן מפתחי המערכת של סמס באמפ דואגים לשפר ולשדרג את המערכת. בלשונית Active Campaigns יופיעו לנוחיותכם הקמפיינים הפעילים שהוצאתם וגם קמפיינים עם תזמון לתאריך מאוחר יותר. בלשונית הזאת אתם תוכלו לעקוב מקרוב אחר הקמפיינים שלכם שמתוזמנים לתאריך אחר כדי שתוכלו לנהל את הדיוור ב-SMS על הצד הטוב ביותר, לתזמן את הקמפיין לתאריך אחר או למחוק קמפיין שהחלטתם לא לשלוח. בנוסף, בלשונית הזאת תוכלו לקבל מבט מלמעלה על קמפיינים שמתוזמנים על סמך איזורי זמן שונים בעולם (לפי סגמנטציית הלקוחות שלכם) ולנהל את הזמנים טוב יותר.

אנליטיקס

בלשונית Analytics במערכת SMSBump תוכלו לצפות בנתונים חשובים מהקמפיינים שלכם וגם לפלטר את הדוחות לפי אוטומציות, קמפיינים, מדינות ועוד. בחלק של אנליטיקס אתם לא מקבלים רק את האפשרות לראות סטטיסטיקות של ההודעות ששלחתם למשתמשים אלא גם לנתח באופן פרטני כל קמפיין ששלחתם. בנוסף, אם השתמשתם במקצר כתובות ה-URL של SMSBump, אתם גם תוכלו לראות אילו לקוחות לחצו על הקישור שצירפתם בהודעה וכך גם למדוד את הצלחת הקמפיין.

האם כדאי להשתמש ב-SMSBump?

שיווק ב-SMS זו אסטרטגיית שיווק יעילה ואפקטיבית ועסקים רבים (ובעיקר חנויות איקומרס) משתמשים באסטרטגייה זו ומציגים ביצועים מדהימים. מי שרוצה לבסס את השיווק בעסק שלו, צריך להתחיל לדוור ב-SMS כבר בשלב מוקדם בחנות שלו מכיוון שהדיוור הזה מייצר הכנסות, שומר על נטישות של משתמשים ומאוד פשוט ליישום. SMSBump זה פתרון מעולה בשביל שיווק ב-SMS שעובד ומסונכרן בצורה טובה עם שופיפיי וזה גם פתרון מאוז זול עם החזר ROI אסטרונומי.

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים