Flashy – מערכת אימייל מרקטינג כחול לבן

Flashy - מערכת אימייל מרקטינג כחול לבן

אם תצפו באתר האינטרנט של הכלי Flashyapp, תראו שהם מתארים את הכלי כ-“הדרך החכמה ביותר להבין את המבקרים והלקוחות שלך ולהתנהל איתם בזמן אמת לפי ההתנהגות שלהם”. ניתן להגיד אותו דבר על כל כלי אימייל מרקטינג שמתחבר לאתר, או במקרה הנפוץ יותר – לחנות. אז למה פלאשי כל כך מבוקשת בשנים האחרונות מלבד העובדה שהיא פיתוח כחול לבן וניתן לעבוד איתה באתרים בעברית? במאמר הזה נעבור על המערכת המתקדמת פלאשי.

מה זה פלאשי (Flashy) ?

פלאשי היא פלטפורמה שנוצרה עבור יצירת תקשורת בין עסקים ללקוחותיהם דרך דוא”ל, הודעות SMS והתראות דחיפה. הפלטפורמה מציעה זרימת עבודה (Flow) חדשנית שיוצרת בקלות מסלולים מורכבים כדי להזיז את הלקוחות בכיוון הנכון. כלומר, באמצעות תרחישים ידועים מראש ומוכרים בעולם האיקומרס, ניתן לבנות תהליכים מותאמים אישית שרלוונטיים לאתר או לחנות שלכם ובעצם ליצור מיילים אוטומטיים שמטרתם להחזיר לקוחות לחנות, לגרום ללקוחות חדשים לקנות, לגרום למי שנטש את העגלה ולא סיים רכישה להמשיך לקנות ועוד.

Flashy

עבור אילו עסקים פלאשי נוצרה?

העסקים המרכזיים שירוויחו מהעבודה עם פלאשי הם עסקי המסחר האלקטרוני, בעיקר בגלל שהתכונות המרכזיות של המערכית הן בנושא של הגברת מכירות והמרה בדף האינטרנט דרך אוטומציה, דיוורים וחלונות קופצים. אם אתם בעלי עסק איקומרס ומחפשים להגביר את כמות ואיכות ההמרות באתר שלכם, אני בהחלט ממליץ לבדוק את התכונות של פלאשי בכל מה שקשור לאיקומרס. למרות היכולות המורחבות של פלאשי בעבודה עם חנויות אני חושב שהמערכת לא נותנת מספיק לאתרי תדמית ולנותני שירותים. בכנות, כמעט כל אדם שרוצה לבצע אוטומציות בחנות שלו ירצה לעבוד עם פלאשי. יחד עם זאת, אני חושב ש-Flashy מפספסת הזדמנות כאן לשווק את הפתרון שלה לנותני שירות עצמאים, יועצים ועסקים אחרים שרוצים להמיר משתמשים באתרי אינטרנט בלי קשר לסליקה.

מה הפיצ'רים המרכזיים שיש לפלאשי להציע?

אני לא רוצה לשקוע לעומק בכל התכונות של Flashy כאן, אבל אני אפרט את התחומים המרכזיים שיש במערכת ואז נוכל להתעמק בסיטואציות שונות ובתכונות הרלוונטיות ביותר לסוגי המשתמשים השונים. פירוט מלא של התכונות:

 • שיווק בדוא”ל
 • פופאפים באתר
 • מעקב אחר האתר
 • אוטומציות שיווקיות
 • שיווק ב-SMS
 • המלצות למוצרים
 • קופונים דינמיים
 • פרסום ברשתות החברתיות
 • פרופילי לקוח
 • סינון מתקדם
 • ייחוס לקוח

עבור בעלי חנויות מסחר אלקטרוני, אתם תמצאו כאן את כל הדברים הבסיסיים שאתם מחפשים. כולל אוטומציה לעגלות נטושות, הודעות עסקיות מותאמות ועבודה עם פלואוז מורכבים. אלה הן תכונות שבהחלט תוכלו להשיג במערכות יקרות אחרות, אך בטוח לא באותו המחיר. עבור סוכנויות שיווק, התכונות שיעניינו אתכם יכולות להיות תלויות בצורך של הלקוח. כדאי בהחלט לשבת ולהגדיר את צרכי הלקוח לפני שאתם עוברים לעבוד עם Flashy, או אולי טוב יותר, עם אפשרויות מראש של מה שאתם יכולים להשיג עבורם.

לאנשים בקטגוריות אחרות, כדאי לבדוק את סט התכונות המלא או פשוט להתחיל מנסיון חינם ולחקור כדי לראות מה עובד עבורכם. יש המון בעלי אתרים שיכולים להרוויח מאוטומציות הקיימות בפלאשי. לדוגמה, ניתן להשתמש ב-Flashy כדי לעזור בהרכבת רשימות תפוצה דרך חלונות קופצים לניוזלטר, או לגייס לקוחות לעסק הייעוץ שלכם. הגדרת החשבון היא פשוטה יחסית מה שמאפשר לכם להתחיל לעבוד עם המערכת במהירות.

שיווק ב-SMS

שיווק באמצעות הודעות SMS הוא דבר מסובך וצריך לדעת את הזמן הנכון לשיווק מהסוג הזה וכמובן גם לקבל את ההסכמה הנכונה והמדויקת מהלקוחות. עם Flashy, תוכלו להגדיר כללים לשליחה אוטומטית של הודעה אישית ללקוח שנוטש לדוגמה את עגלת הקניות שלו או למבקר שמסתכל באופן חוזר בדף אינטרנט מסוים באתר שלכם. בנושא של SMS, ייתכן שיהיה עליך להגדיר את זה בצורה עמוקה יותר מאשר הגדרה של דיוור בדואר אלקטרוני, לכן אני ממליץ להתחיל עם דיוור בדואר לפני שמתקדמים ל-SMS.

אינטגרציות נוספות למערכת

מערכות ניהול יחסי לקוחות (CRMs) לרוב טובות כמו האינטגרציות שיש להן עם הכלים המוכרים בעולם שכבר הרבה משתמשים עושים בהם שימוש. פלאשי התמקדה כאן בתחומי השימוש של המסחר האלקטרוני, עם אינטגרציות ל-shopify, woocommerce ו-magento. מחוץ לתחום המסחר האלקטרוני, יש להם אינטגרציות שונות כולל Zapier. דרך אינטגרציית Zapier, תוכלו לחבר למעשה כל אפליקציה בספרייה הקיימת שלהם (כמות עצומה של אינטגרציות שניתן לחבר עם זאפייר). כמו כן. תוכלו לבדוק את רשימת האינטגרציות המלאות שלהם באתר האינטרנט של Flashy.

כמה פלאשי עולה?

בנוגע למחירים, כלי אוטומציה של שיווק מהסוג הזה עשוי להיות יקר וברגע שאתם מתחילים לחפש, תראו כמה יקרים הדברים יכולים להיות. יש סיבה למה Hubspot מרוויחה מיליוני דולרים בחודש בתחום זה. מפרט המחירים של Flashy דומה לזה של כלים אחרים בתחום הדיוור והאוטומציה השיווקית, כלומר אתם משלמים לפי אנשי הקשר. כשאתם נכנסים לתמחור באתר של פלאשי אתם יכולים לבצע סימולציה ולרשום את מספר אנשי הקשר שיש לכם כרגע ברשימה ולראות את עלויות החבילות בהתאם למספר אנשי הקשר שרשמתם. עבור 1000 אנשי קשר בחבילה הבסיסית אתם תשלמו 21$ לחודש שזו חבילה שמאפשרת לכם משתמש ניהול אחד ועבודה עם דיוור בדוא”ל וב-SMS. בחבילות המתקדמות אתם תשלמו סכומים גבוהים יותר עבור אותה כמות של אנשי קשר אך עם תכונות מתקדמות נוספות כמו מעקב באתר, יותר משתמשים שיכולים לנהל החשבון, הטמעת פופאפים באתר ועוד. אני ממליץ להתחיל מחשבון בדרגה של Professional.

אלטרנטיבות לפלאשי

אם אתם לא הולכים עם Flashy מסיבות כאלה ואחרות, כנראה שאתם מחפשים פתרונות כמו Mailchimp ו-Klaviyo שהם לא בהכרח יותר טובים אבל הם חברות יותר גדולות ככה שהתמיכה שלהן והאפשרויות בדרך כלל יהיו מורחבות יותר. הסטים של התכונות בתוכנות עצמן עשויים להיות דומים מעט, אך בוודאי יש יתרונות לפלאשי אם אתם בעלי עסק או חנות לקהל ישראלי. כדי להתעמק בנושא יותר אני ממליץ לכם לעשות ניסיונות בחינם בכלים הגדולים (בדגש על קלאביו ומיילצ’ימפ) שמאפשרות התחברות חינם לאתר ודיוור מינימלי בלי לרכוש חבילה. אחרי שתבצעו את הניסיון תוכלו להעריך אם נוח לכם לעבוד עם הכלים הללו או שתעדיפו מערכת בעברית לצרכים שלכם.

לסיכום - למה כדאי לעבוד עם פלאשי?

פלאשי מתאימה מאוד למסחר האלקטרוני ולסוכנויות שיווק שרוצות את כל התכונות המתקדמות של מערכת CRM ואוטומציה שיווקית חזקה, בלי לרצות לשלם מחיר גבוה כמו במערכות מוכרות ויקרות יותר. סט התכונות מעט מורכב יותר ממערכת CRM סטנדרטית או מערכת המציעה אוטומציה רגילה. אי אפשר באמת לדעת אם מערכת אימייל מרקטינג מושלמת עבורכם עד שלא מחברים אותה לחנות ומנסים לעבוד איתה בלייב, אז אני ממליץ לכם להיכנס לפלטפורמה ולחקור בה לפני כל דבר, כדי לוודא שכל הדרישות שיש לכם נענות.

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים