Warmy – איך לגרום למיילים שלכם לא להגיע אל תיבת הספאם

Warmy - לגרום למיילים שלכם לא להגיע אל תיבת הספאם

אם אתם מחפשים כלי אידיאלי לחימום דואר אלקטרוני, במאמר הזה נכיר לכם את הכלי הטוב ביותר (בעינינו) עבור המשימה המאתגרת, ווארמי וגם נדבר על האפשרויות שיש בתוך המערכת. כלים לחימום דואר אלקטרוני נחוצים כדי לשפר את אחוז מסירת המיילים ולמנועה מסימון הדואר שלכם כדואר ספאם או כדואר שמיועד לתיקייה שונה מתיקיית הדואר הנכנס בתא הדואר האלקטרוני של הנמענים. כאשר חשבון דואר אלקטרוני אינו פעיל לזמן מה או שולח כמות גדולה של מיילים בו זמנית, ספקי דוא”ל גדולים כמו Gmail, אאוטלוק, Yahoo וכו’, עלולים לתפוס את הפעילות הפתאומית כחשודה וכתוצאה מכך – לסנן את המיילים שלכם לתיקיות זניחות יותר עם אחוזי פתיחה נמוכים משמעותית. כלי חימום דוא”ל מגדיל בהדרגה את נפח ותדירות שליחת הדואר לאורך זמן, בונה מוניטין אצל ספקי דוא”ל ומגדיל את הסיכויים שהמיילים יימסרו לתיבת הדואר הנכנס. קראו את המאמר הקרוב כדי להכיר את Warny ואת הדרך שבה אנחנו מחממים כתובת דוא”ל באמצעות התוכנה.

מה זה Warmy?

Warmy הוא כלי לחימום דואר אלקטרוני שבונה בהדרגה את המוניטין של חשבון דוא”ל חדש או פעיל על ידי הדמיית פעילות דוא”ל טבעית ועקבית. הכלי הזה עוזר לשפר את אחוז מסירת המיילים שלכם אל הנמענים ולמנוע מסימון הדואר האלקטרוני שלכם כדוא”ל זבל או ספאם. Warmy מציעה מספר אפשרויות ותוכניות חימום שונות לבחירה, תזמון דוא”ל וניתוח בזמן אמת למעקב אחר התקדמות החימום.

תכונות מתקדמות שיש ב-Warmy:

  • כלי אוטומטי לחימום דוא”ל
  • תכניות חימום מיילים מותאמות אישית
  • מגדיל ביעילות את המוניטין של ה-IP והמוניטין של הדומיין
  • תזמון מיילים
  • ניתוח בזמן אמת למעקב אחר התקדמות
  • ניהול מספר חשבונות דואר אלקטרוני
  • אינטגרציה עם חברות אימייל מרקטינג שונות
  • תכונות אבטחה מתקדמות להבטחת הבטיחות ופרטיות החשבון

מה העלויות של השימוש ב-Warmy?

כשמגיעים לתמחורים, לווארמי יש מספר אפשרויות תמחור שבהם אתם יכולים להשתמש על מנת לרכוש מנוי עבור המערכת לחימום דואר אלקטרוני. Warmy מציעה תוכניות תמחור פשוטות וגמישות. תכנית התמחור הזולה ביותר מתחילה בעלות של 41$ לחודש (בהנחה שאתם רוכשים מנוי שנתי) ובמסגרת תכנית זו אתם יכולים לשלוח 100 מיילים ביום לחימום החשבון, בדיקת תקינות תיבת דואר אחת ובדיקת מיקום הגעת המייל (לאיזה תיקייה בתא הדואר של הנמען הדיוור שלכם מגיע) אחת. התכנית הזאת אמנם מתאימה לחימום מייל של חברות ועסקים בסדר גודל קטן עד בינוני אך אם בבעלותכם עסק יחסית גדול או חברה יכול להיות שתצטרכו חבילה אחרת של Warmy.

את החבילה השנייה בגודלה אתם תוכלו לרכוש בעלות של 108$ לחודש (בהנחה שאתם רוכשים מנוי שנתי) ותקבלו 300 מיילים ביום, 3 בדיקות תקינות לתיבת דואר ו-3 בדיקות מיקום הגעת המייל. את החבילה השלישית תוכלו לרכוש בעלות של 158$ לחודש (בהנחה שאתם רוכשים מנוי שנתי) והיא כוללת 1000 מיילים ביום, 10 בדיקות תקינות לתיבת הדואר ו-10 בדיקות מיקום הגעת המייל. לבסוף, החבילה המשתלמת ביותר תעלה לכם 233$ לחודש (בהנחה שאתם רוכשים מנוי שנתי) והיא כוללת 2000 מיילים ביום לחימום החשבון, 50 בדיקות תקינות לתיבת הדואר ו-50 בדיקות מיקום הגעת המייל. לחבילות הללו נוספת גם חבילה ללא תמחור – Warmy Enterprise, שבה אתם צריכים ליצור קשר עם החברה במידה ואף אחת מהחבילות לא מתאימה לכם.

למה כדאי לבחור ב-Warmy לחימום הדוא"ל שלכם?

יש מספר פלטפורמות ברחבי האינטרנט שמתייחסות למשימה של חימום הדואר האלקטרוני לפני שליחת מיילים בדיוור ללקוחות. ברוב המערכות ישימו דגש על הכשרת כתובת המייל שלכם בהקדם האפשרי ובמקסימום יעילות. קראו מדוע כדאי לכם לעבוד דווקא עם Warmy:

1. ניסיון בחינם

Warmy.io מציעים למשתמשים ניסיון בחינם למשך 7 ימים, המאפשר למשתמשים להכיר את הפלטפורמה ואת האפשרויות בה לפני שהם מתחייבים למנוי חודשי. רוב המערכות שמטרתן היא חימום דוא”ל אינם מציעות ניסיון חינם.

2. אפשרויות תמחור רבות וגמישות

ווארמי מציעה תוכניות תמחור משתלמות ומתאימות לכל עסק – עסקים קטנים, בינוניים, גדולים ותאגידים. אם לא מצאתם תכנית שמתאימה לכם ב-Warmy, אתם יכולים לפנות אל התמיכה של החברה ולבקש הצעת מחיר מותאמת אישית בהתאם לצרכים שלכם.

3. תיבות דואר נכנס עם רשת פרטית

תיבות דואר נכנס עם רשת פרטית הן תיבות הדוא”ל האמיתיות שאליהן משתייך חשבון האימייל שאותו אתם רוצים לחמם. ל-Warmy יש 15,000 תיבות דואר נכנס אמיתיות לאינטראקציה במייל. חשוב לדעת שמספר תיבות הדוא”ל הנכנס עם רשת פרטית אינו משפיע על תהליך חימום הדוא”ל ועל הזמן הנדרש לחימום.

4. מגבלת חימום באימייל

מספר האימיילים שאתם יכולים לשלוח ביום נקבע לפי תוכנית התמחור שתבחרו בעת רכישת החבילה. עם התכנית הבסיסית של Warmy, אתם יכולים לשלוח עד 100 מיילים ביום לחימום החשבון. שליחת מספר גדול יותר של הודעות חימום יכולה להאיץ את תהליך חימום הדוא”ל. התוכניות בוורמי שמאפשרות יותר מיילים לשליחה יומית, יעזרו לכם לחמם את החשבון מהר יותר.

5. בדיקות מיקום בדוא"ל

Warmy מספקת עבורכם תכונה מתקדמת ויעלה שנקראית בדיקת מיקום בדוא”ל (Email Placement Tests), שמציינת לאיזה תיקייה בתיבת הדואר של הנמען המייל שלכם הגיע (דואר נכנס, ספאם, קידומי מכירות וכו’). זו תכונה מועילה לשיפור מאמצי השיווק בדוא”ל שלכם שרוב המתחרות של ווארמי אינן מספקות.

האפשרות הזאת מקצרת את הקישורים הארוכים שלכם. באמצעות קיצור URL אתם יכולים להקטין את כמות התווים שיש בהודעות טקסט על ידי קיצור הכתובת וגם תוכלו לעקוב אחר הקלקות על הקישורים שקיצרתם. SMSBump יצרו טכנולוגיה המאפשרת לכם להבין איזה לקוח בדיוק לחץ על קישור ספציפי, מה שמאפשר לכם לעקוב אחר לקוחות שאליהם שלחתם את הקמפיינים.

6. תבנית דוא"ל בהתאמה אישית

ווארמי מאפשרת לכם לערוך תבניות דוא”ל קיימות או להשתמש בתבניות משלכם כדי לחמם את חשבון האימייל שלכם. אצל רוב המתחרות של Warmy לא ניתן ליצור תבנית מייל מ-0, אלא להשתמש בתבניות הקיימות שהחברות מספקות.

7. ממשק נוח לשימוש

במערכת של Warmy יש ממש ידידותי למשתמש, נגיש בקלות ופשוט להגדרה ולחיבור יחד עם פלטפורמות שיווק נוספות ושליחת דואר אלקטרוני. הפלטפורמה תומכת בספקים: ג’ימייל, אאוטלוק, ZOHO, אייקלאוד, Send In Blue, אמזון SES וכל מערכת עם תיבת דואר נכנס (SMTP).

דאשבורד ווארמי

8. דוחות וניהול

הפלטפורמה של Warmy מספקת עבורכם פאנל ניהול אינטואיטיבי ונוח לשימוש יחד עם פאנל שלם שמוקדש לדוחות וניתוח שעוקב אחר מספר ההודעות שנשלחו, אחוזי הפתיחה של המיילים, ציונים לדואר זבל ולוח זמנים לחימום נכון של החשבון. הניתוח המפורט יעזור לכם לנטר את המוניטין בתיבת הדוא”ל.

למה כדאי לעבוד עם Warmy?

Warmy היא מערכת חימום דוא”ל שמציעה לכם תכונות מתקדמות כמו יכולת להתאים אישית תבניות דוא”ל, מבחנים למיקום ההודעה בדוא”ל ותוכניות תמחור המתאימות לכל ארגון בכל סדר גודל. למערכת יש ממשק ידידותי, קל להגדרה והוא תומך בכל ספקי אימייל מרקטינג שבהם אתם משתמשים. בנוסף, המערכת מספקת עבורכם דוחות ועדכונים לגבי תהליך חימום המייל שאתם מבצעים וניתוח מפורט לפעולות שצריך לבצע. בחירת המערכת הנכונה לחימום חשבון דוא”ל תלויה בסופו של דבר בצרכים שלכם ושל החברה ולדעתי, Warmy יספקו לכם את השירות הטוב ביותר.

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים