איך ליצור טפסי הרשמה לאתר באמצעות קלאביו

איך ליצור טפסי הרשמה לאתר באמצעות קלאביו

במדריך אתם תלמדו

במדריך תלמדו כיצד ליצור ולהתאים אישית את טפסי ההרשמה שלכם כדי למשוך את הקונים שלכם, להגדיל את רשימות הדוא”ל וה-SMS שלכם ולבנות קשרי לקוחות ארוכי טווח. על ידי הקפדה על כמה עקרונות מפתח, תוכלו לקבל טופס הרשמה יפהפה עם המרות גבוהות באתר שלכם תוך דקות ספורות. התחילו על ידי הגדרת יעד לטופס שלכם; לאחר מכן, הוסיפו תוכן ועצבו אותו כך שיעמוד ביעד שלכם. לאחר בניית הטופס, תוכלו לפרסם אותו באתר האינטרנט שלכם בכמה קליקים בלבד.

לפני שאתם מתחילים

לפני שתתחילו, שלבו את האתר שלכם עם קלאביו. אם אתם משתמשים בפלטפורמת מסחר אלקטרוני שיש לה אינטגרציה מובנית מראש של קלאביו, כמו שופיפיי, BigCommerce או WooCommerce, ודאו שהאינטגרציה שלכם פעילה ושהפעלתם מעקב Active on Site (פעיל באתר).

 • עבור שופיפיי, מעקב Active on Site (פעיל באתר) מופעל באמצעות הטמעת האפליקציה של קלאביו.
 • עבור WooCommerce, זה מופעל אוטומטית לאחר האינטגרציה.
 • עבור BigCommerce, עליכם לבדוק את ההגדרה Automatically add Klaviyo (הוספה אוטומטית של קלאביו) באתר JavaScript.
 • אם אתם משתמשים בפלטפורמה שאין לה אינטגרצית קלאביו שנבנתה מראש, התקינו את JavaScript עם Klaviyo.js על ידי הדבקת קטע קוד קטן באתר שלכם לפני שתתחילו.

עקרונות מנחים לטפסי הרשמה

ביצוע שלושת העקרונות האלה יעזור לכם לעצב טופס הרשמה מוצלח:

 1. שמרו על הסגנון שלכם פשוט – כאשר אתם מעמיסים יותר מדי בטופס בודד, אתם מסיחים את הדעת מהמטרה העיקרית של הטופס שלכם ומקשים על מבקרים באתר לומר “כן”. השאירו את זה פשוט כדי שיהיה קל ככל האפשר למבקרים שלכם להבין ולמלא את הטופס שלכם.
 2. עיצוב לחוויה הכוללת – קל ללכת לאיבוד בניסיון למצוא את הצבע או הפריסה המושלמים. טפסי הרשמה מוצלחים הם יותר מסתם רושם ראשוני. בעת עיצוב הטופס הבא שלכם, שקלו את החוויות של המנויים שלכם לפני, במשך ואחרי שהם נתקלים בטופס שלכם.
 3. אספו את הנתונים הנכונים – רוב טפסי ההרשמה מבקשים את כתובת הדוא”ל או מספר הטלפון שלכם, אך נתונים נוספים יכולים לעזור לכם ליצור קשרים רבי עוצמה עם מנויים. לדעת מתי לבקש עוד ומה לבקש, יעזור למנויים לספר לכם על עצמם יותר.

מטרות עבור טופס ההרשמה שלכם

לפני שתתחילו לבנות טופס, שקלו את המטרות שלכם. טופס יכול לעזור לכם להתחבר ללקוחות פוטנציאליים, ללמוד עוד על הקהל שלכם, להמיר מנויי דוא”ל למנויי SMS ועוד. טופס רכישה חדש פשוט של לקוחות פוטנציאליים (לאיסוף פרטי הקשר של אנשים שביקרו באתר שלכם, אך מעולם לא רכשו) הוא מקום מצוין להתחיל בו. לאחר שהחלטתם על יעד לטופס שלכם, עברו לכרטיסייה Sign-up forms (טפסי הרשמה).

צרו טופס בסיסי בקלאביו

כדי ליצור טופס, אתם יכולים להשתמש בתבנית מספריית הטפסים של קלאביו או לבנות טופס מאפס.

בנו טופס מספריית הטפסים

הטפסים שנמצאים בספריית הטפסים מתוכננים מתוך מחשבה על שיטות עבודה מומלצות, וקל להתאים אותם כך שיתאימו למותג שלכם.

 • נווטו אל Sign-up forms > Create Sign-up Form (טפסי הרשמה > צרו טופס הרשמה).
 • גללו מטה כדי לעיין בספרייה ובחרו את הטופס שבו תרצו להשתמש. אם ברצונכם לצמצם את מספר השדות בטופס שלכם, אך עדיין לספק למנויים את ההזדמנות לשתף יותר על עצמם, שקלו להשתמש בטופס רב -שלבי. עם טופס רב-שלבי, אתם יכולים להוסיף דפים נוספים ולבקש מהמנויים מידע אופציונלי, כמו שמם או תחומי עניין שלהם.
 • בחרו את הרשימה שאליה הטופס שלכם יישלח. שימו לב שאם אתם משתמשים בטופס רב-שלבי, תוכלו לבחור רשימות שונות לאיסוף מנויי דוא”ל ו-SMS. אם אין לכם עדיין רשימת מנויים ב-SMS, אחת תיווצר אוטומטית כאשר תבחרו ברשימה זו.
 • לחצו על Create Form (צרו טופס) כדי להיכנס לעורך, שבו תוכלו לעצב את הטופס כך שיתאים למותג שלכם.

בנו טופס מאפס

אם אתם מעדיפים להתחיל להתאים אישית תבנית ריקה, בנו טופס מאפס.

 • נווטו אל הכרטיסייה Sign-up forms (טפסי הרשמה).
 • לחצו על Create Sign-up Form (יצירת טופס הרשמה) בפינה השמאלית העליונה.
  תנו שם לטופס שלכם.
 • בחרו את הרשימה שאליה תרצו להזין הרשמות חדשות. שימו לב שאתם יכולים לשנות את הרשימה שאליה הטופס נשלח מאוחר יותר על ידי עריכת כפתור השליחה של הטופס, אם תרצו.
 • בחרו את סוג הטופס שבו תרצו להשתמש (למשל, תפריט נשלף,חלון קופץ, קוד מוטבע או עמוד מלא).
 • בחרו אם תרצו שתבנית ברירת המחדל תכלול שפת הגנה על נתונים.
 • לחצו על Save and Continue to Design (שמרו והמשיכו לעיצוב) כדי להיכנס לעורך שבו תוכלו להתאים אישית עוד יותר את הטופס שלכם.

לאחר שבחרתם את התוכן והמיקוד של הטופס שלכם, עברו לקטע Styles (סגנונות). כאן תוכלו ליישם את הסגנונות של המותג שלכם ולעשות את הגימור לפני הפרסום. זכרו את העיקרון המנחה הראשון: שמרו על הסגנון שלכם פשוט. כשמישהו מסתכל על הטופס שלכם, הוא אמור להיות מסוגל להבין מה הטופס מבקש (ואיך לסגור אותו) במבט אחד בלבד. אם לא, שקלו לפשט את עיצוב הטופס שלכם, כך שקל להבין את האלמנטים החשובים ביותר.

טפסי הרשמה בקלאביו

עצבו את הטופס שלכם

לאחר שיצרתם את הטופס שלכם, תוכלו להשתמש בעורך הטפסים כדי להתאים אישית את הסגנון והעיצוב, וגם להוסיף בלוקים כדי לאסוף מידע נוסף מהמנויים שלכם.

סגנון הטופס שלכם

בקטע Styles (סגנונות), אתם יכולים ליישם את הסגנונות של המותג שלכם ולעשות את הגימור למראה הטופס לפני הפרסום. זכרו לשמור על הסגנון שלכם פשוט; הקונים צריכים להיות מסוגלים להבין מה הטופס מבקש (ואיך לסגור אותו) במבט אחד בלבד.

סוגי טפסים

בעת בחירת סגנונות טופס, בדקו שוב שסוג הטופס שלכם (כלומר, תפריט נשלף, חלון קופץ, קוד מוטבע או עמוד מלא) תואם את מטרת הטופס שלכם. שקלו את המאפיינים של כל סוג טופס:

 1. Popups (חלונות קופצים) מופיעים באמצע חלון דפדפן, מה שהופך אותם למושכים את העין ולהמרה גבוהה. עם זאת, יותר מדי חלונות קופצים (או חלון קופץ בזמן הלא נכון) עלולים לעצבן או להסיח את דעתם של לקוחות פוטנציאליים.
 2. Flyouts (תפריטים נשלפים) פחות פולשניים מחלונות קופצים, אך עדיין מורגשים, מכיוון שהם עפים לקצה הדף ולא באמצע. בדרך כלל הם מאפשרים למבקרים להמשיך לגלוש מבלי ליצור אינטראקציה עם הטופס או לסגור אותו.
 3. Embed (טופס מוטבע) טפסים מוטמעים בדף או בקטע מסוים באתר שלכם, כמו הכותרת התחתונה שלכם. הטמעות מועילות למבקרים המגיעים לאתר שלכם מתוך כוונה להירשם, אך עשויות שלא להפעיל חלון קופץ או תפריט נשלף. שקלו לכלול טופס הטמעה בכותרת התחתונה שלכם בנוסף לכל טופסי חלונות קופצים או תפריטים נשלפים שאתם בונים.
 4. Full Page (טפסי דף מלא) מוצגים על פני כל חלון הדפדפן, ומושכים את מלוא תשומת הלב של הקונים שלכם. אלו טפסים בעלי המרות גבוהות מכיוון שלא ניתן להתעלם מהם בקלות, אולם הדבר גם הופך אותם לחודרניים יותר מכיוון שהקונים חייבים ליצור אינטראקציה עם הטופס כדי לסגור אותו. שקלו להשתמש בטופס דף מלא כדף נחיתה כדי להגדיל את רשימת המנויים שלכם. עצבו את טופס הדף המלא שלכם בעורך, ולאחר מכן נווטו אל קטע המיקוד וההתנהגות והגדירו את display timing (תזמון התצוגה) של הטופס ל-Show immediately on page load (הציגו מיד בעת טעינת הדף).

סגנונות צורה כלליים

בעת בחירת גופנים וצבעים עבור הטופס שלכם, שקלו את שיטות העבודה המומלצות לנגישות. השתמשו בצבעים בעלי ניגודיות גבוהה כדי להבטיח שקל לכל המבקרים לקרוא את תוכן הטופס.

הוסיפו בלוקים לטופס

השתמשו בקטע Add Blocks (הוספת בלוקים) תוכלו לגרור ולשחרר אלמנטים ושדות קלט שונים לטופס שלכם, בהתאם למידע שתרצו לאסוף.

אלמנטים:

 • בלוק טקסט
 • בלוק כפתורים
 • בלוק תמונה
 • בלוק קופון, אם אתם משתמשי שופיפיי

שדות קלט:

 • קלט טקסט
 • קלט דוא”ל
 • קלט מספר טלפון
 • לחצן רדיו
 • תיבת סימון מרובת שימושים
 • שדה תאריך
 • תפריט נפתח

הגדירו בלוקים דינמיים

אם הטופס שלכם מוגדר להצגה בכל המכשירים, תוכלו להגדיר בלוקים כדי ליצור מראה ברור לקונים בנייד בהשוואה לקונים במחשב שולחני. ניתן להגדיר בלוקים דינמיים כך שיוצגו במכשירים מסוימים, אך לא באחרים. זה מאפשר לכם להוסיף כל אחד מהבלוקים המפורטים למעלה לטופס שלכם, ולציין באיזה מכשיר הבלוק יוצג.

הוסיפו הודעת הצלחה לאחר הרישום

לחצו על Success (הצלחה) כדי להציג ולערוך את הודעת ההצלחה של הטופס. זה יופיע לכל מי שימלא את הטופס בהצלחה, אלא אם הטופס שלכם ערוך להיסגר או לעבור לכתובת URL עם השליחה.

תמקדו את הטופס שלכם לקהל מסוים

בהתבסס על יעדי הטופס שלכם, שנו את ההגדרות בקטע Behaviors and Targeting (התנהגויות ומיקוד). אתם יכולים למקד טופס על סמך מיקום המבקרים, סוג המכשיר, החברות ברשימה ועוד. עבור צמיחת רשימת דיוור פשוטה, הגדרות ההתנהגות הבאות הן מקום טוב להתחיל בו:

 • Display Timing (תזמון תצוגה) – עיכוב טעינה: הצגה 3 שניות לאחר טעינת העמוד
 • Display Frequency (תדר תצוגה) – Don’t show again after submit form or Go to URL action (לא להציג שוב לאחר שליחת הטופס או עברו לפעולת כתובת האתר). הצגה שוב 5 ימים לאחר הסגירה
 • Devices (מכשירים) – להציג ב: Desktop and Mobile (שולחני ובנייד)
 • Targeting (מיקוד) – לפי visitor > Target visitors (מבקרים > מיקוד מבקרים) ברשימה או פלח: Don’t show to visitors in a certain list or segment > (אל תראו למבקרים ברשימה או פלח מסוים >) [your main list] [הרשימה הראשית שלכם].

אם תרצו לבדוק את ההתנהגות ואת הגדרות המיקוד שלכם, שקלו להשתמש במבחן A/B כדי להתנסות. בהתבסס על הגדרות פרטיות הלקוח שלכם בשופיפיי, קלאביו עשויה שלא לעקוב אחר אירועים באתר (ולכן, לא להחיל סוגים מסוימים של מיקוד לפי טפסים) עבור מבקרים בחנות שופיפיי שלכם באיחוד האירופי, EEA, בריטניה ושוויץ, אלא אם הם נתנו הסכמה. אם מבקרים לא הסכימו, ואחרת היו נכללים בהתאם לדרישות המיקוד, הם לא יראו את הטופס כי הוא לא יזוהו. המיקוד עבור מבקרים אלה יחול באופן הבא:

בסך הכל, אם המבקרים לא הסכימו ואחרת היו נכללים בהתאם לדרישות המיקוד, הם לא יראו את הטופס מכיוון שהם לא יזוהו. אם תבחרו “Don’t show to existing Klaviyo profiles (לא להראות לפרופילים קיימים של קלאביו)”, המבקרים עדיין יראו את הטופס מכיוון שהם לא יזוהו כפרופילים קיימים. אם תבחרו “Target visitors in a list or segment (מיקוד למבקרים ברשימה או פלח)”, המבקרים לא יראו את הטופס (גם אם הם נמצאים ברשימה או בפלח) מכיוון שהם לא יזוהו. אם תבחרו “Show to all visitors (הצגה לכל המבקרים)” המבקרים יראו זאת. טריגרים מותאמים אישית מסוימים המבוססים על מידע על קובצי Cookie ומאפייני משתמשים לא יופעלו עקב חוסר זיהוי. המיקוד לפי מיקום אינו מושפע והמיקוד להצגה בסוג המכשיר (מחשב שולחני, נייד) אינו מושפע.

תמקדו את הטופס שלכם לקהל מסוים

לאחר שהטופס שלכם מוכן לשיתוף, לחצו על Publish (פרסום). כל עוד עשיתם אינטגרציה לאתר שלכם עם קלאביו, אין שום דבר אחר שאתם צריכים לעשות כדי להפעיל טופס קופץ או נשלף. אם אתם מפרסמים טופס הטמעה, יש רק שלב אחד אחרון: הדביקו את קוד ההטמעה של הטופס באתר שלכם. אם פלטפורמת האתר שלכם אינה עושה אינטגרציה באופן ישיר עם קלאביו, התקינו Klaviyo.js על ידי הדבקת קטע קוד קטן באתר שלכם כדי לאפשר לטפסים שלכם להופיע. כדי להציג ולבדוק את טופס ההרשמה שלכם, עברו לאתר שלכם. נסו להשתמש בדפדפן גלישה בעילום שם אם הטופס שלכם מוגדר להיות מוסתר מפרופילים קיימים של קלאביו. ודאו שאתם עומדים בכל קריטריוני המיקוד של הטופס. לדוגמה, אם יש לכם טופס שהוגדר להצגה לאחר 3 שניות וכאשר מוצגת כוונת היציאה, המתינו 3 שניות עד שהדף ייטען. לאחר מכן, הציגו את כוונת היציאה על ידי הזזת הסמן במהירות לכיוון כפתור “close (סגירה)” עבור הכרטיסייה שלכם (או גלילה מהירה כלפי מעלה בנייד). שימו לב שיש לעמוד בכל הקריטריונים (עיכוב הזמן וכוונת היציאה, במקרה זה) כדי שהטופס יופיע. בשעות ובימים הבאים לאחר הפעלת הטופס שלכם, המבקרים באתר יראו אותו ועשויים למלא אותו. הציגו את תוצאות הטופס שלכם בניתוח הטפסים שלכם.

הצעד הבא לאחר פרסום הטופס

אם טופס ההרשמה שלכם כולל תמריץ להרשמה (כמו משלוח חינם או הנחה על הזמנה), מנויים חדשים יצפו להיות מסוגלים להשתמש בהצעה מיד. השתמשו בזרימת קבלת פנים כדי לספק את ההצעה שלכם ולהתחיל לבנות מודעות ונאמנות למותג. זרימת קבלת הפנים שלכם צריכה להשתמש ברשימת טופס ההרשמה שלכם בתור הטריגר, והאימייל הראשון הראשון אמור להישלח מיד. אתם יכולים להוסיף הודעות נוספות או תזכורות לשימוש בקופון שלהן כמה ימים לאחר מכן. אם אתם רוצים להתנסות ולזהות את התמריץ הטוב ביותר עבור הקהל שלכם, שקלו בחינת A/B של הצעת טופס ההרשמה שלכם.

זהו! למדתם איך ליצור טפסי הרשמה לאתר באמצעות קלאביו

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים