ActiveCampaign – מערכת אימייל מרקטינג פופולרית בישראל ובעולם

ActiveCampaign – מערכת אימייל מרקטינג פופולרית בישראל ובעולם

ActiveCampaign הפכו לשם מוכר ככלי שיווק עוצמתי שעוזר לעסקים לבצע אוטומציות באסטרטגיות השיווק דרך הדואר האלקטרוני וליצור קמפיינים ממוקדים לכלל הקהלים שלהם. בעוד אוטומציה של דואר אלקטרוני היא חלק חשוב מהפלטפורמה, ActiveCampaign הם הרבה יותר מזה. עם מעל ל-100,000 משתמשים ברחבי העולם, המערכת הפכה לכלי שמשתמשים נשענים עליו כדי לעודד צמיחה בעסקים שלהם. במאמר זה, ננתח בדיוק איך אקטיב קמפיין עובדים, כיצד לנצל את היכולות שלהם, ומה היתרונות והחסרונות של שימוש בהם כמערכת אימייל מרקטינג שעושה אוטומציות.

מה זה אקטיב קמפיין (ActiveCampaign) ?

ActiveCampaign היא פלטפורמה המשלבת שיווק בדואר אלקטרוני, אוטומציה, תוכנת מכירות, ומערכת ניהול לקוחות (CRM). הם מאפשרים למשתמשים לבצע אוטומציות יעילות וממירות. הם מספקים פתרון מבוסס ענן לאוטומציה של שיווק ומכירות וכוללים תכונות ליצירת מערכות יחסים בדואר האלקטרוני, אנליטיקה של אתרים, דירוג איכות הלידים, וניהול לקוחות. הפלטפורמה נותנת למשתמשים גישה למעקב התנהגות מפורט של הלקוחות ואופציות לסגמנטציה מותאמת אישית כדי ליצור את הקמפיינים המותאמים ביותר לכל קהל. ובהשוואה לתוכנות אוטומציה אחרות, עם אקטיב קמפיין אפשר להתחיל לעבוד במחיר מאוד נוח.

active campaign

רקע על החברה

אקטיב קמפיין נוסדה ב-2003 על ידי ג’ייסון ואנדבום, ActiveCampaign התחילו כחברת ייעוץ שעזרה לעסקים קטנים להפוך את משימות השיווק שלהם לאוטומטיות ולנהל את הרשימות שאיתן הם יוצרים קשר עם לקוחות. לאחר 20 שנה של ייעוץ, החליטה החברה לעבור להיות תוכנה המספקת שירות (SaaS) לעסקים וחברות בשנת 2013. כיום, יש להם כמעט 100,000 משתמשים שמשתמשים במערכת שלהם כדי לבנות אוטומציות בתחומים של שיווק ומכירות.

למי כדאי להשתמש באקטיב קמפיין?

ActiveCampaign נבנתה עבור כל אחד שרוצה להיכנס לתחום של אימייל מרקטינג ולנצל את הפוטנציאל הקיים בעולם הזה. מעבר לשליחת ניוזלטר באימייל, המערכת יעילה גם עבור עסקים שרוצים להפוך לאוטומטי את תהליך השיווק בעסק על מנתם למקסם תוצאות ומכירות. חברות שיש להן מוצרים מורכבים או מספר מוצרים יכולות לנצל את ActiveCampaign כדי להתאים אישית את מסע הלקוח, לעקוב אחרי דוחות, ולנהל את רשימות האנשים של החברה בצורה יעילה יותר.

מה הפיצ'רים המרכזיים שיש לאקטיב קמפיין להציע?

אימייל מרקטינג

אקטיב קמפיין מאפשרים לכם לשלוח איזה סוג של דוא”ל שאתם רוצים ללקוחות בעסק שלכם. הם נותנים לכם שליטה מוחלטת על סוגי הדוא”ל שאתם שולחים. החלק הטוב ביותר הוא שאתם לא צריכים להיות מומחים טכנולוגיים כדי ליצור קמפיינים באימייל תוך כמה קליקים. בונה המיילים בסגנון גרירה ושחרור (Drag & Drop) של ActiveCampaign הופך את התהליך לקל וכל אחד יכול לבנות דוא”ל מאפס או להשתמש באחת התבניות שיש במערכת. בנוסף, אתם יכולים ליצור טפסים פונקציונליים למנויים, תוכן דינמי, פלואוז שונים, ולבצע בדיקות A/B על הקמפיינים שלכם.

אוטומציות שיווק

אוטומציה של המיילים שלכם היא כמו להוסיף זוג ידיים נוסף שעובד עבורכם ועוזר לכם להתרכז במשימות אחרות. ל-ActiveCampaign יש פונקציונליות חזקה לאוטומציה של שיווק שמסייעת לכם לעקוב אחרי אירועים באתרים שלכם, יעדים לאוטומציה, ליצור מפות אוטומציות, אטריביושנים ומדידות ל-A/B טסטינג שביצעתם.

מכירות ו-CRM

מערכת לניהול לקוח (CRM) פועתל ככלי אוטומציה אישי שלכם כדי לעזור לכם לקבוע עדיפויות באילו לידים להתמקד. ה-CRM של ActiveCampaign מאפשר לכם לנהל את כל האנשים שאתם יוצרים איתם קשר בצורה יעילה ולאחסן את כל המידע שאתם זקוקים לו כדי ליצור קמפיינים שממירים את אותם הלקוחות.

SMS מרקטינג

אנשים בדרך כלל משתמשים בנייד כדי לגשת למיילים שלהם, אתרים מועדפים, אפליקציות ועוד. ActiveCampaign מאפשרת לכם לפנות אל הקהל שלכם בצורה ישירה על ידי יצירת קשר איתם דרך הטלפונים הניידים והמדיה החברתית שלהם דרך החשבון שלכם ב-ActiveCampaign. אתם יכולים לשלוח משתמשים שלכם הודעות SMS באופן ידני או דרך פלואוז אוטומטיים שעוקבים אחרי המשתמשים שלכם ביום ובשעה האופטימליים בשבילם לראות את זה. אתם יכולים גם לבקש ממי שמקבל את ההודעה להירשם או להסיר את עצמם מהרשימה שלכם דרך SMS ולייבא את המידע הזה ישירות ל-ActiveCampaign. הפלטפורמה שומרת בתוכה גם נתונים של מספרי טלפון כך שאתם יכולים לאסוף מספרים דרך טפסים מותאמים אישית על האתר או בדף נחיתה.

יתרונות והחסרונות של אקטיב קמפיין

ActiveCampaign - יתרונות

  1. מחיר – ActiveCampaign מציעים תכניות מחירים קלות להבנה, והערך שאתם מקבלים הוא הרבה יותר ממה שאתם משלמים עליו. זה אינו השירות הזול ביותר לשיווק בדוא”ל, אך הוא גם לא הכלי היקר ביותר, במיוחד כאשר אתם מקבלים את כל התכונות שהא מציע.

  2. שימושיות – הממשק של הכלי עשוי לקחת זמן מסוים להתרגל ולהסתגל, אך הפלטפורמה עצמה היא אינטואיטיבית מאוד עבור אנשים שאינם מעצבים או מתכנתים. משתמשים שאינם מומחים בטכנולוגיה אוהבים את התכונות של גרירה ושחרור בבניית הדוא”ל וביצירת האוטומציות.

  3. פאנל ניהול לעסק – הודות לאפשרות לחבר כמה וכמה כלים עסקיים ל-ActiveCampaign, תוכלו לרכז את כל המידע של המשתמשים שלכם.

  4. איסוף מידע – החל מתיוג ודירוג של לידים ועד למעקב מתקדם אחר משתמשים, ActiveCampaign פועלת כ-CRM שמסייע לכם לאסוף ולשמור מידע על הקהל שלכם בצורה הרבה יותר מקיפה מאשר כלים אחרים לשיווק בדוא”ל.
  5. יכולות אוטומציה מורכבות – אתם יכולים לייבא אוטומציות ולהשתמש בתבניות של אטומציות מוכנות.
  6. תמיכה לקוחות איכותית – ActiveCampaign מציעים מספר אפשרויות שונות בנוגע לתמיכה לקוחות, כך שתמיד יש לכם דרך לפתור בעיות בחשבון שלכם.

ActiveCampaign - חסרונות

  1. בעיות טכניות – דרושות מספר לחיצות בלוח הבקרה כדי למצוא את המקום אליו אתם מנסים להגיע, מה שדורש מעט הסתגלות לכלי בהתחלה. עם זאת, ברגע שאתם יודעים איפה כל דבר נמצא, הפלטפורמה קלה לניווט ומאפשרת גישה לכל התכונות.

  2. כלי דוחות לא אפקטיבי – אחת התלונות הגדולות ביותר של המשתמשים באקטיב קמפיין היא הפונקציונליות של כלי הדוחות. ניתן לראות כרגע את הנתונים הנדרשים בלוח הבקרה שלכם, אך יש לייצא את הנתונים כדי לחקור את התוצאות, מה שיכול להוות אתגר עבור הרבה משתמשים.

כמה אקטיב קמפיין עולה?

ActiveCampaign משתמשת בתכניות מחירים המבוססות על מספר האנשים הקשר בבסיס הנתונים של הלקוחות שלכם (כמו כל מערכת אימייל מרקטינג אחרת). למשתמשים חדשים יש הזדמנות לנסות את השירות במשך 14 ימים ללא תשלום, לאחר מכן הם יכולים לבחור בחיוב חודשי או שנתי. בסופו של דבר, כמה אתם משלמים תלוי במספר אנשי הקשר שיש לכם. ככל שיש לכם יותר אנשי קשר, המחיר עולה. המספר המינימלי של אנשי קשר שעליהם תחויבו הוא 500, והמחיר עולה בהדרגה ככל שרשימת אנשי הקשר שלכם גדלה. יש ארבעה תכניות שאקטיב קמפיין מציעה: Lite, Plus, Professional, ו-Enterprise.

התכנית Lite מתחילה ב-$29 לחודש עבור 500 אנשי קשר.
התכנית Plus מתחילה ב-$49 לחודש עבור 500 אנשי קשר.
התכנית Professional מתחילה ב-$149 לחודש עבור 500 אנשי קשר.
התכנית Enterprise היא תכנית בהתאמה אישית וצריך לפנות לחברה כדי שיבנו לכם משהו מותאם.

לסיכום - למה כדאי לעבוד עם אקטיב קמפיין?

ActiveCampaign הוא כלי שיווק בדוא”ל יעיל ואיכותי במחיר נוח. הערך שהכלי מספק, התכונות, התמיכה, והעדכונים התדירים לכלי הופכים אותו לבחירה מושלמת עבור כמעט כל עסק שעוסק בשיווק בדוא”ל ואוטומציה. למרות שהוא לא ממוקד מבחינת האפשרויות כמו קלאביו או פלאשי, ובתוכו תוכלו למצוא גם דברים שלא קשורים לאימייל מרקטינג כמו CRM, אקטיב קמפיין הוא אחד מהכלים הפופולריים לשיווק באימייל בגלל הנוחות שלו וכמות המשתמשים הגדולה שמשלמת עליו כל חודש.

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים