סוגי טיימרים שבהם ניתן להשתמש ב-Mailtimer

סוגי טיימרים שבהם ניתן להשתמש ב-Mailtimer

חברות אימייל מרקטינג עושות שימוש במערכות של יצירת שעון כולל ספירה לאחור על מנת להטמיע במיילים שיווקיים ללקוחות ולהודיע על מבצעים והנחות שכפופים בזמן. אחד הכלים המומלצים ביותר לשימוש בנושא הזה הוא מיילטיימר. Mailtimer תומך ב-4 סוגי טיימר המכסים את רוב השימושים האפשריים.

סוגי טיימרים

1. טיימרים סטנדרטיים

טיימרים סטנדרטיים נהדרים להודעה על אירוע קרוב או מכירה שאתם רוצים שהם ישתתפו בה. השתמשו בספירה לאחור כדי להכריז על אירוע ביום מסוים ולהציג את הזמן שנותר לתחילתו. כמה דוגמאות: בלאק פריידי, פסח, פורים או ראש השנה וכו’. כדי ליצור טיימר סטנדרטי תצטרכו להגדיר תאריך תפוגה ולבחור אזור זמן.

סוגי טיימרים1

2. הפעלה כאשר הדואר האלקטרוני נפתח

אפשרות זו מאפשרת לכם ליצור טיימר שייחודי לכל נמען שפותח את הדואר אלקטרוני שלכם. הוא מתחיל לספור לאחור מהרגע שבו לקוחות פותחים את הדואר האלקטרוני. טיימר ספירה לאחור משמש כדי להציג את משך הזמן שיש למשתמשים מסוימים לנצל את ההצעה. זוהי דרך מצוינת ליצור תחושה של מחסור, דחיפות ובלעדיות. כדי ליצור טיימר זה, תצטרכו לספק את משך ההצעה שלכם (בימים, שעות, דקות ו/או שניות). בקטע הקוד של הטיימר תצטרכו גם להכניס מזהה ייחודי לכל אחד מהנמענים שלכם. זה ישמש ליצירת הפעלה ייחודית.

סוגי טיימרים2

3. הפעלה כאשר דואר אלקטרוני נשלח

טיימר זה מתחיל לספור לאחור מרגע מסוים, למשל, מהרגע שבו אתם שולחים את הקמפיין שלכם בדוא”ל. ברגע יצירת השעון, תצטרכו לספק רק את משך הטיימר (בימים, שעות, דקות ו/או שניות). לאחר מכן, לפני שליחת קמפיין בדוא”ל, בקטע הקוד תצטרכו לספק גם חותמת זמן בפורמט הבא: 2022-05-06 16:15 (YYYY-MM-DD HH:mm). זה יגדיר מתי תתחיל הספירה לאחור. התאריך יכול להיות בעתיד או בעבר, זהה או ייחודי עבור כל משתמש. תאריך התחלה ייחודי ייצור טיימר ייחודי עבור כל אחד מהנמענים שלכם. תאריך ריק (אם המשתנה לא עבר) תמיד יתחיל את הטיימר מהרגע הנוכחי ולכן הטיימר מתאפס ומתחיל מחדש בכל פעם שתפתחו אותו.

סוגי טיימרים4

4. טיימרים עם תאריך תפוגה דינמי

טיימר זה מסתיים בתאריך הספציפי המסופק באופן דינמי (באמצעות משתנה בקטע של הטיימר). ברגע היצירה, תצטרכו לספק רק אזור זמן. לאחר מכן, לפני שליחת קמפיין בדוא”ל, בקטע הקוד תצטרכו לספק גם חותמת זמן בפורמט הבא: 2022-05-07 16:15 (YYYY-MM-DD HH:mm). זה יגדיר מתי תסתיים הספירה לאחור. התאריך חייב להיות בעתיד, זהה או ייחודי עבור כל משתמש. תאריך סיום ייחודי ייצור טיימר ייחודי עבור כל אחד מהנמענים שלכם. תאריך ריק (אם המשתנה לא עבר) תמיד יגדיר תאריך סיום תוך 24 שעות ולכן הטיימר מתאפס ומתחיל מחדש בכל פעם שאתם פותחים אותו.

סוגי טיימרים6

זהו! למדתם באילו סוגי טיימרים ניתן להשתמש ב-Mailtimer

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים