איך להגדיל את רשימת התפוצה שלכם באמצעות האפשרויות הזמינות בקלאביו

איך להגדיל את רשימת התפוצה שלכם באמצעות האפשרויות הזמינות בקלאביו?

במדריך אתם תלמדו:

בין אם אתם חדשים באימייל מרקטינג או שכבר יש לכם רשימה של מנויים ושיווקתם בדוא”ל בעבר, המשך בניית הקהל שלכם באמצעות טפסי הרשמה או דפי הרשמה הוא חלק קריטי בכל אסטרטגיית שיווק אונליין. מדריך זה מכסה את האפשרויות השונות להוספת טפסי הרשמה או דפי הרשמה עם קלאביו:

טפסי הרשמה

צרו וסגננו מספר סוגים של טפסי הרשמה באמצעות קלאביו – תפריטים נשלפים, טפסים קופצים, מסך מלא וטפסים מוטמעים בתוך חשבון קלאביו שלכם, שאותם ניתן לפרסם באתר האינטרנט שלכם.

עמודי הרשמה

הטמיעו דף הרשמה באתר שלכם כדי שישמש כדף נחיתה או קישור ישיר לדף הרשמה בדוא”ל או במקום אחר.

טפסי הרשמה מותאמים אישית

קוד מותאם אישית של חלון קופץ, תפריט נשלף וטפסים מוטמעים משלכם על ידי קוד.

שימוש בכלי צד שלישי

ישנם מספר כלים של צד שלישי אליהם ניתן להתחבר באינטגרציה עם קלאביו ובהם אתם יכולים להשתמש כדי לבנות טפסי הרשמה ועדיין להבטיח שמנויים חדשים יזרמו אל קלאביו.

עורך הטפסים

עורך טפסי ההרשמה מאפשר לכם לבנות ולעצב טפסים בתוך חשבון קלאביו שלכם. נווטו לטפסי ההרשמה שלכם על ידי לחיצה על הכרטיסייה Sign-up forms (טפסי הרשמה).

טפסי הרשמה מותאמים אישית

טפסי ההרשמה מותאמים אישית הם טפסים מהדור הקודם של המערכת קלאביו והם טפסים הניתנים להתאמה אישית שניתן להוסיף ישירות לאתר שלכם. אם אתה משתמש בפלטפורמת מסחר אלקטרוני המשתלבת באופן מקורי עם Klaviyo (כלומר, Shopify, Bigcommerce, Woocommerce, Magento וכו’), אנחנו ממליצים להשתמש בעורך טפסי ההרשמה המובנה כדי לייעל את תהליך ההוספה של טופס הרשמה לאתר שלכם.

עמודי הרשמה

דף הרשמה הוא דף הרשמה המתאחסן בקלאביו שנוצר אוטומטית עבור כל רשימה בחשבון קלאביו שלכם. אתם יכולים להשתמש בדף הרשמה בעת הפעלת תחרויות, מבצעים מיוחדים, שיתוף הקישור הישיר של הדף במיילים שלכם או בקמפיינים שיווקיים אחרים כדרך חלופית להגדלת רשימות המנויים שלכם. שימו לב שאתם יכולים לאסוף מספרי טלפון ואישור SMS בדף הרישום שלכם כדי לשווק לקהל שלכם באמצעות SMS. עם יצירת הרשימה, כל רשימה תשתמש בדף הרשמה המוגדר כברירת מחדל של חשבונכם. אתם יכולים למצוא דף ברירת מחדל זה על ידי ניווט אל Account > Settings > Email Preference and Subscription > Subscribe pages (חשבון > הגדרות > העדפות דוא”ל ומנוי > דפי הרשמה).

בנוסף, אתם יכולים גם לבחור להתאים אישית דף הרשמה ייחודי עבור רשימה מסוימת. נווטו אל הרשימה שלכם, בחרו Subscribe and Preference Pages > Customize for this List (הרשמה ודפי העדפות > התאמה אישית עבור רשימה זו). השתמשו בעורך כדי להתאים אישית את הסגנון והעיצוב של דפי ההרשמה שלכם כך שיתאימו למותג שלכם.

האפשרויות הזמינות בקלאביו1

שימוש בכלי צד שלישי

בעוד שקלאביו מאפשרת לכם לעצב ולהשתמש במספר טפסי הרשמה מובנים שונים, ישנם גם כלים רבים של צד שלישי המציעים תכונות נוספות ושיוצרים אינטגרציה בקלות עם קלאביו. אנשי קשר שנאספו באמצעות כל אחד מכלי צד שלישי שמסנכרן עם קלאביו יזרמו אוטומטית לכל רשימה שתבחרו בקלאביו.

סנכרנו טפסים קיימים כדי להעביר נרשמים לקלאביו

אם אתם רק מתחילים לעבוד עם קלאביו אבל כבר יש לכם טפסי הרשמה קיימים באתר שלכם, אתם יכולים לשנות את הטופס שלכם כדי להעביר הרשמות לרשימה בחשבון קלאביו שלכם.

זהו! למדתם איך להגדיל את רשימת התפוצה שלכם באמצעות האפשרויות הזמינות בקלאביו

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים