איך להתקין את Klaviyo.js כדי לפרסם טפסי הרשמה

איך להתקין את Klaviyo.js כדי לפרסם טפסי הרשמה?

במדריך אתם תלמדו:

במדריך אתם תלמדו כיצד לפרסם טפסי הרשמה של קלאביו ולעקוב אחר פעילות האתר באתר שלכם על ידי התקנת קטע קוד, המכונה JavaScript באתר של קלאביו, או Klaviyo.js. זוהי התקנה חד פעמית בבתגית ה-head של האתר שלכם, ואין צורך לחזור עליה כאשר אתם מוסיפים או משנים טפסי הרשמה.

לפני שאתם מתחילים

Klaviyo.js מותקן אוטומטית עבור רוב פלטפורמות המסחר האלקטרוני הגדולות המשתלבות עם קלאביו, והוא אותו קטע קוד המאפשר מעקב Active on Site (פעיל באתר). אם אתם רואים את האינטגרציה שלכם ברשימה למטה, אינכם צריכים להתקין גם את קטע הקוד המתואר. במקום זאת, אתם יכולים ללכת לתחילת העבודה עם טפסי הרשמה כדי ללמוד כיצד לבנות ולפרסם טופס הרשמה באתר שלכם. תלמדו על Klaviyo.js ופלטפורמת המסחר האלקטרוני שלכם:

שופיפי
Klaviyo.js מתווסף אוטומטית דרך האינטגרציה או דרך אפליקציית קלאביו המוטמעת בשופיפי אם תפעילו אותה. אם עשיתם אינטגרציה לפני 19 באפריל 2022, לא הייתה לכם אפשרות הטמעת אפליקציית קלאביו, אך כעת תוכלו להפעיל אותה בכל עת.
WooCommerce
Klaviyo.js מתווסף אוטומטית כאשר אתם עושים אינטגרציה עם WooCommerce, כדי לבדוק את ה-JavaScript באתר שלכם, לחצו על תפריט החשבון הנפתח בחשבון קלאביו שלכם ולחצו על Setup Web Tracking (הגדירו מעקב באתר). לאחר מכן, מצאו את השלב שבו תוכלו להזין את כתובת האתר שלכם בתיבה, ובצעו את ההוראות כדי לבדוק את המעקב שלכם.
BigCommerce
ודאו שסימנתם את האפשרות בדף הגדרות האינטגרציה שלכם Automatically add Klaviyo (להוסיף באופן אוטומטי את קלאביו) באתר JavaScript. לאחר מכן, בצעו את השלבים לבדיקת JavaScript באתר שלכם.
Magento 1
Klaviyo.js מתווסף אוטומטית כאשר אתם עושים אינטגרציה עם Magento 1, כדי לבדוק את ה-JavaScript באתר שלכם, לחצו על תפריט החשבון הנפתח בחשבון קלאביו שלכם ולחצו על Setup Web Tracking (הגדירו מעקב באתר). לאחר מכן, מצאו את השלב שבו תוכלו להזין את כתובת האתר שלכם בתיבה, ובצעו את ההוראות כדי לבדוק את המעקב שלכם.
Magento 2
Klaviyo.js מתווסף אוטומטית כאשר אתם עושים אינטגרציה עם Magento 2, כדי לבדוק את ה-JavaScript באתר שלכם, לחצו על תפריט החשבון הנפתח בחשבון קלאביו שלכם ולחצו על Setup Web Tracking (הגדירו מעקב באתר). לאחר מכן, מצאו את השלב שבו תוכלו להזין את כתובת האתר שלכם בתיבה, ובצעו את ההוראות כדי לבדוק את המעקב שלכם.

שימו לב לטפסי הרשמה חדשים לא יוצגו עבור דפדפנים המשתמשים ב-Internet Explorer. טפסי הרשמה מדור קודם ימשיכו להופיע עבור אלה המשתמשים בכל סוג של דפדפן אינטרנט.

התקנת קלאביו ג'אבה1

התקנת קטע הקוד של טופס ההרשמה

1. בחשבון קלאביו שלכם, נווטו ללשונית Sign-up forms (טפסי הרשמה) בקלאביו ולחצו על Install Code Snippet (התקינו קטע קוד) בפינה השמאלית העליונה.

התקנת קלאביו ג'אבה2

לחצן Install Code Snippet (התקנת קטע קוד) יופיע רק אם יצרתם לפחות טופס אחד. כדי להשתמש במודל זה ולאמת את ההתקנה שלכם, קודם כל צרו טופס.

2. העתיקו את הקוד בתיבה והדביקו אותו בתגית ה-head של האתר שלכם, כך שהקוד יופיע בכל עמוד. הקובץ והמיקום המדויקים שבהם יש למקם את הקוד הזה משתנים בהתאם לאינטגרציה של מסחר אלקטרוני עם אימייל מרקטינג. מאוחר יותר תוכלו לשלוט בדפים הספציפיים שהטופס שלכם יופיע בהם (או לא יופיע בהם) באמצעות הכרטיסייה Behaviors (התנהגויות) של טופס ספציפי.

3. כדי לוודא שהתקנתם את קטע הטופס כהלכה, הזינו את כתובת האתר שלכם תחת Step 2 (שלב 2) בתיבה, ולאחר מכן לחצו על Check my Install (בדיקת ההתקנה שלי) כדי לאשר ש-klaviyo.js מוגדר כהלכה. הסבר ירוק יראה שטופסי הרשמה מותקנים בהצלחה באתר שלכם.

התקנת קלאביו ג'אבה3

הסבר אדום, לעומת זאת, יציין שאי אפשר לאמת את ההתקנה שלכם. אם האתר שלכם אינו פעיל או מוגן בסיסמה, קלאביו לא תוכל לאמת את ההתקנה שלכם. 

התקנת קלאביו ג'אבה4

לאחר אימות ההתקנה שלכם, תוכלו לפרסם טפסים באתר שלכם. שימו לב שאם אתם משתמשים ב-BigCommerce, עליכם לבצע צעד נוסף כדי להוסיף טופס מוטבע של קלאביו לאתר שלכם.

זהו! למדתם איך להתקין את Klaviyo.js כדי לפרסם טפסי הרשמה

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים