סנכרון אנשי קשר בקלאביו עם SMSBump

סנכרון אנשי קשר בקלאביו עם SMSBump

האינטגרציה של קלאביו ו-SMSBump מאפשרת לכם ליצור חווית שיווק דוא”ל ו-SMS מגובשת לחלוטין: איסוף מנויים בהתאמה מלאה באמצעות אינטראקציה אחת וסנכרון בין פלטפורמות. במאמר זה נלווה אתכם דרך אינטגרצית Yotpo SMSBump עם קלאביו, סנכרון מנויים משתי הפלטפורמות ויצירת חוויות לקוחות מרתקות ומניבות המרה גבוהה. לפני שנתחיל, שימו לב שצריך להיות לכם חשבון קלאביו קיים כדי להשתמש באינטגרציה.

אינטגרציית קלאביו ב-SMSBump

קודם כל, תזדקקו למפתח ממשק תכנות יישומים (API) מחשבון קלאביו שלכם. עברו אל Settings (ההגדרות) שלכם, בחרו API Keys tab (בכרטיסייה מפתחות API) ולחצו על הלחצן Create Private API Key (צרו מפתח API פרטי). תנו למפתח החדש שלכם שם מוכר, בחרו באפשרות Full Access Key (גישה מלאה למפתח) ולחצו על לחצן Create (צרו). כאשר המפתח נוצר הקפידו להעתיק אותו. כעת עברו לחשבון Yotpo SMSBump שלכם, ומצאו את קלאביו ב-Integrations (באינטגרציות).

אינטגרציות סמס באמפ

תראו את דף האינטגרציה, כולל סקירה כללית והגדרות. Paste (הדביקו) את מפתח ה-API שנוצר Private API Key field (בשדה מפתח API פרטי) ולחצו על לחצן Install (התקנה) בחלק העליון. הדף יתרענן והאינטגרציה בין קלאביו ו-Yotpo SMSBump תותקן ותהיה מוכנה לשימוש מקטע ההגדרות המעודכן. 

הדבקה של API

סנכרון מנויי דואר אלקטרוני מ-SMSBump לקלאביו

כדי לסנכרן אנשי קשר בדואר האלקטרוני שאספתם ב-Yotpo SMSBump לקלאביו, לחצו על לחצן המעבר בצד ימין. לאחר ההפעלה, בחרו רשימה שברצונכם לסנכרן – זה ייקח רק כמה שניות ותקבל הודעת סטטוס אישור.
חשוב: אתם יכולים לבחור רשימה אחת בכל פעם לסנכרון עם קלאביו.

סנכרון אנשי קשר של קלאביו עם SMSBump

עכשיו, הגיע הזמן להמשיך הלאה וללמוד כיצד לסנכרן אנשי קשר של קלאביו ב-SMSBump.

רשימות בקלאביו

כאן אתם יכולים לסנכרן את מנויי קלאביו SMS שלכם לחשבון SMSBump שלכם. בחרו רשימות או פלחים שברצונכם לסנכרן מהתפריט הנפתח. בחרו רשימות או פלחים קיימים אחד או יותר על ידי לחיצה על תיבות הסימון. אתם יכולים לראות בקלות את מספר המנויים בתוך כל רשימה/קטע ממש ליד השמות שלהם בתפריט הנפתח. כשתהיו מוכנים, לחצו על לחצן Save (שמירה) בצד ימין של התפריט. לאחר השלמת הסנכרון, רשימות חדשות ייווצרו ב-SMSBump עם קידומת קלאביו.

טפסים בקלאביו

האינטגרציה בין Yotpo SMSBump לקלאביו עוזרת לסוחרים לסנכרן מנויי SMS מטפסי איסוף מנויים של קלאביו לרשימות ב-SMSBump – בזמן אמת! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את טופס המנויים של קלאביו שבו אתם רוצים להשתמש ולקשר אותו לרשימה לבחירתכם ב-SMSBump. עברו לחשבון קלאביו שלכם ופתחו אחד מטפסי איסוף המנויים שלכם. תמצאו את הקוד הייחודי שלו בחלק האחרון של כתובת האתר של הדף. כל שעליכם לעשות הוא להעתיק ולהדביק את הקוד של הטופס בדף האינטגרציה של SMSBump, לבחור רשימה עבור המנויים החדשים שלכם מהתפריט הנפתח, ולאשר שכל אנשי הקשר שהצטרפו באמצעות טפסי קלאביו הסכימו לקבל תקשורת שיווקית על ידי סימון התיבה למטה.

חשוב: ניתן לקשר טפסי איסוף מנויים מרובים של קלאביו לרשימה ב-SMSBump, אך ניתן לקשר טופס אחד עם רשימה אחת בלבד. כעת אנשי הקשר שלכם יסוכרנו בצורה מושלמת ובכל פעם שמישהו ירשם מטופס קלאביו, הוא יתווסף לרשימת SMSBump שלכם.

טפסים בקלאביו

שימוש באירועי SMSBump בקלאביו

כדי לשפר את האינטגרציה ולתת לסוחרים את ההזדמנות להתאים אישית את הפלואוז והפילוח של קלאביו שלהם, נוצרו 5 אירועים מותאמים אישית:

    • SMSBump SMS( Sent SMSBump SMS נשלח): מודיע על משלוח SMS מוצלח.
    • SMSBump SMS) SMSBump SMS Failed נכשל): מודיע על משלוח SMS שנכשל.
    • SMS Bump) Subscribed SMSBump הרשמה): מודיע על מנויים חדשים.
    • SMSBump) Unsubscribed SMSBump ביטולי הרשמה חדשים) : מודיע על ביטולי הרשמה חדשים.
  • SMSBump SMS Clicked (SMSBump SMS נחלץ): מודיע על לחיצה על כל קישור מקוצר ב-SMS.

זהו! למדתם איך לסנכרן את אנשי הקשר בקלאביו עם SMSBump

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים