איך לעצב בהתאמה אישית טפסי הרשמה בקלאביו

איך לעצב בהתאמה אישית טפסי הרשמה בקלאביו?

במדריך אתם תלמדו:

במדריך תלמדו כיצד להשתמש בבונה טפסי ההרשמה של קלאביו כדי לעצב את הטופס שלכם. מדריך זה מסביר את הגדרות העיצוב הזמינות באפשרות סגנונות וכן באזורים אחרים של העורך. הגדרות הסגנון חלות על כל טופס ההרשמה שלכם, כולל בכל שלבי הטופס ובהודעת ההצלחה שלו. כדי לייעל את הטופס שלכם, תרצו לזכור כמה דברים. ראשית, הטופס שלכם צריך להיות ברור, לא עמוס ובעל מטרה עיקרית אחת. בנוסף, תרצו להקל על הקריאה והמעקב. 

סוגי טפסים בקלאביו

בחלק העליון של הסגנונות, אתם יכולים לבחוראת סוג הטופס: פופאפ, Flyouts, הטמעה או עמוד מלא:

סוגי טפסים בקלאביו
  • Popups (חלונות קופצים) מופיעים באמצע חלון הדפדפן. חלון קופץ מושך תשומת לב, והוא משמש בצורה הטובה ביותר עבור הצעות חשובות או הודעות קריטיות. לחלונות קופצים יש את שיעור ההמרה הגבוה ביותר מכל סוג שהוא.
  • Flyouts  (תפריטים נשלפים)לחלון הדפדפן מכל כיוון שתבחרו. אלה, כמו חלונות קופצים, יכולים לשמש כדי לגרום לאנשים להשיג משהו או להפנות אותם מחדש, אבל מכיוון שזו אפשרות פחות פולשנית, אתם יכולים להשתמש בהם כדי לאסוף מידע על הגולשים שלכם בצורה פסיבית.
  • Embedded (קטעים מוטבעים) מופיעים במקום שבו אתם מדביקים את קטע הקוד שסופק באתר שלכם. טפסים מוטבעים הם טופסי הרשמה פחות פולשניים ומשומשים בדרך כלל בפוטר של האתר כדי לאסוף כתובות דוא”ל.
  • Full page (עמוד מלא) מוצגים על פני כל חלון הדפדפן, ותופסים את מלוא תשומת הלב של הגולשים שלכם. אלו טפסים בעלי אחוז המרה גבוה מכיוון שלא ניתן להתעלם מהם בקלות, אולם הדבר גם הופך אותם לחודרניים יותר מכיוון שהקונים חייבים ליצור אינטראקציה עם הטופס כדי לסגור אותו.

   שקלו להשתמש בטופס דף מלא כדף נחיתה כדי להגדיל את רשימת המנויים שלכם. עצבו את טופס הדף המלא שלכם בעורך, ולאחר מכן נווטו אל קטע המיקוד וההתנהגות והגדירו את display timing (תזמון התצוגה) של הטופס ל- Show immediately on page load (הציגו מיד בעת טעינת הדף).

רקעים ותמונות צד

כדי להוסיף תמונות מותאמות אישית לטופס ההרשמה, השתמשו בתמונת צד או תמונת רקע. תמונות צד מופיעות משמאל או מימין לתוכן הטופס שלכם, בעוד שתמונות רקע מוצגות מאחורי שדות הטופס שלכם. בעת שימוש בתמונה בטופס, השתמשו בתמונה באיכות סבירה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. כמו בכל התמונות הנצפות באינטרנט, קבצים גדולים יותר מובילים לזמני טעינה איטיים יותר. כוונו לגודל קובץ של 50-100 KB עבור תמונות צד ופחות מ-200 KB עבור תמונות רקע כדי להבטיח שהתמונה שלכם תיראה באיכות גבוהה מבלי להאט את האתר שלכם.

הוסיפו תמונת צד

כדי להוסיף תמונת צד, עברו לקטע Styles (סגנונות) וגללו להגדרות Side Image (תמונת צד). לחצו על Left image (תמונה שמאלית) או Right image (תמונה ימנית), בהתאם למקום שבו תרצו שהתמונה תופיע, ולאחר מכן בחרו תמונה. שימו לב שתמונות צד נקבעות ברמת השלבים, כך שתוכלו להגדיר תמונות נפרדות עבור כל שלב בטופס שלכם.

הוסיפו תמונת רקע

כדי להוסיף תמונת רקע, החליפו את ההגדרה של Background Image (תמונת רקע) תחת Form Background (רקע טופס), העלו את התמונה שלכם באמצעות לחצן Browse (הגלילה) והתאימו את הגדרות התצוגה לפי טעמכם. אם הוספתם תמונת צד או רקע לטופס שלכם, צפו בתצוגה מקדימה של כל שלבי הטופס, כולל הודעת ההצלחה. כברירת מחדל, הגובה של הטופס שלכם מותאם בהתאם לשדות התוכן והטופס בכל שלב, כך שחלק מהשלבים עשויים להיות גבוהים או קצרים יותר מאחרים. כאשר הטופס שלכם כולל תמונה, ניתן לחתוך חלק מתוכן התמונה בשלבים קטנים יותר. כדי להימנע מכך, הגדירו גובה מינימלי תחת Form Type (סוג טופס) בקטע סגנונות.

הוסיפו תמונת רקע

אפשרויות צבע ומרווחים

השתמשו בהגדרות של Form Styles (סגנונות טופס), Input Field Text Styles (סגנונות טקסט של שדות קלט) ו-Input Field Text Styles (סגנונות טקסט של שדה קלט) כדי להגדיר צבעי שוליים במרווחים ובעיצוב הכללי של האתר עבור הטופס שלכם. הגדרות אלו יחולו על כל השלבים, אלא אם יש לכם הגדרות סותרות (למשל, עבור טקסט או צבעים) שחלים בתוך הגדרות הסגנון של בלוק תוכן.

גופנים וסגנונות טקסט

בחרו גופן עבור בלוקי הקלט שלכם (למשל, שדה דוא”ל או מספר טלפון) בקטע סגנונות תחת Input Field Text Styles (סגנונות טקסט של שדה קלט). ניתן להגדיר הגדרות טקסט אחרות, כמו גופנים לטקסט וללחצנים, בהגדרות הסגנונות של כל בלוק. טופס ההרשמה שלכם יכול להשתמש בגופנים המובנים של קלאביו, או שאתם יכולים להוסיף גופנים מותאמים אישית משלכם.

אייקון סגירה של הטופס

אתם יכולים להתאים את הגודל, הצבע והסגנון של סמל הסגירה של הטופס שלכם (ה-X בפינה השמאלית העליונה). לחצו על הסמל בעורך הטפסים ולאחר מכן שנו את ההגדרות בעורך בצד שמאל. אם בחרתם להשתמש בטופס דף מלא, הדרך היחידה שהגולשים שלכם יכולים לבטל טופס זה היא על ידי לחיצה על סמל הסגירה. זה מועיל למשוך את תשומת לבם, אבל ודאו שסמל הסגירה ברור וגלוי כדי שהקונים לא יתוסכלו מההפרעה של טופס הדף המלא שלכם.

HTML ו-CSS מותאמים אישית

עורך טופס ההרשמה של קלאביו אינו תומך כרגע בתוכן HTML או CSS מותאם אישית.

מה צריך לעשות אחרי בניית הטופס בקלאביו?

לאחר שבניתם ופרסמתם את טופס הרשמה, תוכלו:

 • להתאים את אימייל אישור ההצטרפות שלכם, אם הצטרפות כפולה מופעלת עבור הרשימה שלכם.
 • לבנות פלואו קבלת פנים כדי לספק את מה שהצעתם בטופס שלכם (למשל, הנחה או משלוח חינם בהזמנה הראשונה שלהם).
 • לבצע אופטימיזציה של הטפסים שלכם על ידי בדיקת A/B של המסר והעיצוב שלהם.

זהו! למדתם איך לעצב בהתאמה אישית טפסי הרשמה בקלאביו

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים