Omnisend – מערכת אימייל מרקטינג לחנויות אונליין

Omnisend – מערכת אימייל מרקטינג לחנויות אונליין

Omnisend הפכה לשם מאוד פופולרי בתחום של אימייל מרקטינג לחנויות האיקומרס בזכות יכולות האוטומציה שלה, בילדר של טפסים להרשמה, ואפשרויות שיווק ב-SMS. המערכת משרתת לקוחות ברחבי העולם והתקדמה הרבה מאז שנוצרה בשנת 2014. עם זאת, לאחר ניתוח מעמיק שלנו, מצאנו כי הכלי נשאר קצת מאחור בכל מה שקשור לאינטראקציה עם לקוחות ובעורך התבניות חסרות לו כמה תכונות שהם בגדר חובה. אז, כמה ערך מוסיף הכלי זה למותגים במסחר האלקטרוני? אנחנו נדבר על זה בסקירה המלאה של אומניסנד, שם אנו ננתח את התכונות העיקריות של הכלי וניתן לכם את חוות הדעת שלנו אם לדעתנו כדאי להשקיע בו.

מה זה אומניסנד (Omnisend) ?

אומניסנד היא פלטפורמת אימייל מרקטינג לאיקומרס שעוזרת להרחיב את תכנית השיווק באימייל שלכם באמצעות תכונות קלות לשימוש. הכלי מציע גם שירותי שיווק ב-SMS ומשתלב עם למעלה מ-30 אפליקציות, ומעניק לכם גמישות ביצירה וניהול מערכות. מנקודת מבט של מחיר, Omnisend הכי מתאים לעסקים קטנים ובינוניים.

אומניסנד

למי כדאי להשתמש באומניסנד?

מאחר והפלטפורמה מעוצבת במיוחד לשימוש על ידי אתרי איקומרס שמוכרים את מוצריהם באינטרנט, רוב הלקוחות של אומניסנד מגיעים מתעשיית הקמעונאות באונליין ונמצאים בארצות הברית, קנדה, אוטסרליה וקצת מישראל. כיום, ל-Omnisend יש בערך  70,000 מותגי איקומרס בבסיס הלקוחות שלה שעובדים עם המערכת כדי להגדיל את בסיס הלקוחות שלהם ולהגדיל את ההכנסות בחנות באמצעות טכניקות שיווק דיגיטלי יעילות.

מה הפיצ'רים המרכזיים שיש לאומניסנד להציע?

omnisend מציעה מספר פיצ’רים שכל כלי אימייל מרקטינג צריך כמו עורך אימיילים, בונה אוטומצות ובונה פופאפים שיכולים לעזור לכם לכם ליצור אוטומציות יעילות, לאסוף ולטפח אנשי קשר ולשמור על לקוחות קיימים. לצד התכונות האלו, פאנל הניהול של אומניסנד מספק לכם סקירה כוללת של ביצועי המערכות שלכם. בואו נדבר על שלוש פיצ’רים מרכזיים:

בונה תבניות Drag & Drop

Omnisend מציעה למעלה מ-150 תבניות מוכנות מראש לשימושים שונים, אך רובן בסיסיות ודורשות עריכה של טקסט ועיצוב. יש אפשרות להקצות תג לכל טופס כדי לזהות איזה טופס עוזר לכם בהתאם למטרות שלכם. לאחר מכן, ניתן להוסיף אותם לסדרת האוטומציה הנכונה על פי המידע הזה. עורך האימיילים של אומניסנד קל לשימוש כיוון שהוא מבוסס  Drag & Drop, והוא מכיל בלוקים מוכנים מראש לאלמנטים שונים – כותרות, פוטר, טקסט, רשימות מוצרים, UGC, תמונות ועוד. ניתן גם להסתיר או להציג אלמנטים מסוימים במחשב ובנייד, מה שנותן לכם גמישות עיצוב רחבה יותר. אפשרות שימושית נוספת בבונה התבניות היא כלי בחירת המוצרים של Omnisend. על ידי שילוב חנות האיקומרס שלכם בשופיפיי עם אומניסנד,אתם צריכים רק לבחור מוצרים מהחנות שלכם להצגה במיילים. כלי בחירת המוצרים ממלא את כל פרטי המוצר אוטומטית, כלומר, אין צורך להוסיף באופן ידני את השם, המחיר, התמונה וכו’. ובכך, תוכלו לחסוך זמן ולעצב אימייל ממיר בצורה מהירה יותר.

אוטומציות

ב-Omnisend יש 25 פלואוז מוכנים מראש המחולקים לשימושים שונים, כולל אימייל Welcome, אימייל עגלה נטושה, וסדרות אימיילים לאפסיילים וקרוסיילים. עליכם לחבר את חנות האיקומרס שלכם לאומניסנד כדי לבנות בהתאמה אישית את הפלואו הללו לצרכים שלכם. לאחר שתלחצו על התאמה אישית, תוכלו לשנות את האלמנטים הבאים בבלוק ההפעלה.

  • טריגר ומה שמפעיל את הטריגר – מגדירים את הפעולה של המשתמש שאמורה להפעיל את האימייל.
  • קהל – מגדיר איזו קטגוריה של גולשים אמורה לקבל את ההודעה הזו.
  • תנאי ליציאה –  תנאי מסוים שמתייחס לזמן בו לקוח יוצא מהפלואו.
  • תדירות – מגדיר מתי ברצונכם להפעיל אימייל בסדרה.

בונה טפסים

בונה הטפסים של Omnisend מציע למעלה מ-70 תבניות לשלושה סוגים של טפסים — פופאפים, טפסים להטמעה וטפסים בדפים נחיתה. התבניות יצירתיות ודורשות עריכת עיצוב מינימלית. עורך האימיילים גם קל להבנה, כיוון שהמטרות, התבניות והבלוקים ממופים באופן מקיף. ישנן דרכים מרובות להתאים אישית את הגדרות הצגת הטופס – בהתאם לביקורים בדף, זמן שהייה בדף, יציאה מהאתר או גלילה. ניתן גם להתאים את תזמון הטופס — לציין את תאריך ההתחלה והסיום להצגת הטופס או לבחור להציג אותו כל יום.

כמה אומניסנד עולה?

המחיר של Omnisend מתחלק ל-3 חבילות מרכזיות – תכנית חינמית, תכנית Standard ותכנית Pro. גרף המחירים משתנה גם בהתאם לכמות אנשי הקשר שיש לכם (מה שנהוג כמעט בכל מערכת של אימייל ו-SMS מרקטינג. התכנית החינמית מתאימה בעיקר לעסקים קטנים שכמות הדיוור שהם מייצרים בחודש היא לא גבוהה. אם לומר את האמת, גם חבילת הסטנדרט לא מרשימה במיוחד מכיוון שהיא מגבילה אתכם בכמות המיילים שאתם יכולים לשלוח (מה שלא נהוג בכלל בחבילות ביניים של המתחרות שלה). את תכנית הפרו אני ממליץ לכם לרכוש רק אם אתם עובדים בסקייל מאוד גבוה.

omnisend מחירים

אלטרנטיבות ל-Omnisend

  1. Klaviyoקלאביו מציעים בונה תבניות אימיילים מתקדם וטוב יותר וגם ניתוח יעיל יותר של הביצועים. האוטומציות לאימיילים ובונה טפסי הרשמה של קלאביו הם מהטובים ביותר עבור מותגי איקומרס.
  2. MailerLite – מיילרלייט מגיע עם בונה תבניות אימיילים יעיל ותוכנית חינמית. התכנית החינמית שלהם מציעה מגוון רחב של תכונות, כולל בונה אוטומציות (פלואוז) לאימיילים, בונה דפי נחיתה, בונה אתרים (רק אחד), ובונה טפסים ופופאפים. חוץ מזה, אם תבחרו באחת מתכניות התשלום שלהם, תקבלו פיצ’ריםברמה מאוד גבוהה.
  3. ActiveCampaign – אם אתם מעוניינים לבנות אוטומציה שיווקית חזקה ומתקדמת, אקטיב קמפיין הוא אחת מהבחירות הטובות ביותר. הכלי כולל למעלה מ-750 אינטגרציות ולמעלה מ-700 פלואוז מוכנים מראש לאימיילים כדי לעזור לכם ליצור אוטומציה רלוונטית למיקוד הקהל ברמה הכי מדויקת שיש.

לסיכום - למה כדאי לעבוד עם אומניסנד?

Omnisend זו מערכת דיוור איכותית עבור מותגי איקומרס ואנשים עם חנויות אונליין. יש לה את כל התכונות הנדרשות כדי להתחיל, להפעיל ולנהל מערכת שליחת אימיילים על מנת להגדיל הכנסות בחנות אונליין. ניתן לנצל את הפלואוז האוטומטיים המוכנים מראש שיש במערכת כדי להגדיר סדרות אימייל רלוונטיות. ניתן גם לבנות טפסי הרשמה כדי ללכוד מיילים של מבקרים חדשים, ולהשתמש בפאנל ניהול מקיף עם דוחות כדי לעקוב אחרי הביצועים שלכם. החיסרון המרכזי הוא חוסר תמיכה באימיילים אינטראקטיביים וחוסר באינטגרציות מרכזיות כמו גוגל אנליטיקס. אומניסנד יכולים להפוך לבחירה האולטימטיבית עבור מותגי איקומרס נוספים אם הם ישפרו את שני הגורמים האלו.

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים