Mailchimp – אימייל מרקטינג עם המערכת המתקדמת של מיילצ’ימפ

Mailchimp - אימייל מרקטינג מתקדם עם מיילצ'ימפ

תחשבו על שיווק המוצרים שלכם דרך ערוץ שיווק שעובד בצורה טובה עם אלגוריתמים, ומסייע ביצירת קשר עם כל לקוח בנפרד בזמן שאתם מגיעים לאוכלוסייה של אלפים בו זמנית. זהו היתרון הגדול של שיווק דרך האימייל, שוק שנחשב לאחד מהגדולים בעולם ועוד ממשיך להתחזק. ההשערה היא שהשוק יגיע בסופה של 2027 לערך של 17.9 מיליארד דולר. אי אפשר לנהל אימייל מרקטינג יעיל ללא כלי שיווק מתקדמים. עם מעל ל-13 מיליון משתמשים, Mailchimp הוא אחד מכלי השיווק באימייל הפופולריים והפשוטים לשימוש ביותר בעולם. אז מהו בדיוק Mailchimp, ולמה הוא כל כך פופולרי?

מה זה מיילצ'ימפ (Mailchimp) ?

Mailchimp היא פלטפורמת אימייל מרקטינג שמותאמת למגוון רחב של עסקים (מעסקים קטנים וחנויות איקומרס ועד לעסקים גדולים). היא מספקת לכם את הכלים שאתם זקוקים להם כדי ליצור, לשלוח ולערוך קמפיינים מרשימים באימייל ללקוחות ולמנויים. Mailchimp היא אחד מכלי שיווק באימייל הראשונים והמקיפים ביותר בעולם. הכלי מגיע עם מגוון רחב של תכונות המאפשרות לכם להשתמש בהן כדי לנהל את רשימת התפוצה שלכם, לעצב קמפיינים מושקעים, לבצע אוטומציות של אימיילים, ולנתח את ביצועי הקמפיינים, הכל במקום אחד. החברה הוקמה בשנת 2001 והיא בבעלות של חברת Intuit כיום.

מיילצ'ימפ לוגו

למה כדאי להשתמש במיילצ'ימפ?

 • קל לשימוש – ממשק המשתמש הידידותי והעיצוב האינטואיטיבי של Mailchimp הופכים את הפלטפורמה לנגישה לבעלי עסקים במספר תחומים ובלתי תלויים ברמת הידע הטכני. באפשרותכם ליצור אימיילים במראה מקצועי מבלי לבזבז זמן ומאמץ בתכנות או בכישורי עיצוב, ולחסוך זמן ומאמץ.
 • מבחר רחב של תכונות – Mailchimp מציעה כמות נרחבת של תכונות ופיצ’רים לשיווק באימייל והיא מותאמת לכמעט כל סוג של עסק. באפשרותכם להשתמש בתבניות אימיילים מותאמות אישית, המלצות למוצרים, פלואוז אוטומטיים של אימיילים ותוכן אישי של המותג כדי לשמור על מעורבות הקהל ולהגדיל את ההמרות.
 • תכונות אנליטיות – באמצעות Mailchimp, ניתן לקבל תובנות יעילות על ביצועי הקמפיינים באימייל דרך תכונות אנליטיקס רבות. באפשרותכם לנתח את אחוז פתיחה, אחוז הקליקים, אחוז המרה והכנסות שנוצרו, מה שמאפשר לכם לקבל החלטות מבוססות נתונים ולמקסם את הקמפיינים העתידיים שלכם.
 • יותר מ-250 אינטגרציות – Mailchimp מתממשקת עם פלטפורמות האיקומרס הפופולריות ביותר שקיימות. כל אינטגרציה מאפשרת לכם לסנכרן נתוני לקוחות, אוטומציות של איקומרס ושליחת אימיילים ממוקדים בהתבסס על התנהגות רכישה. אינטגרציה של Mailchimp עם פלטפורמות איקומרס מגדילה את המאמץ השיווקי שלכם בחנות ומגבירה את הפוטנציאל להמרות.
 • אמינות – משווקים באימייל ובעלי סוכנויות אימייל מרקטינג מכירים את Mailchimp בזכות האמינות והיכולת לשלוח את האימיילים בהצלחה. החברה פועלת מעל לשני עשורים והיא מחויבת לצמיחה רצינית ומתמשכת והיא אינה הולכת להיעלם בקרוב.
 • מגוון רחב של תכונות נוספות – Mailchimp הולכת צעד אחד קדימה מהשיווק הבסיסי שיש באימייל מרקטינג. היא מאגדת בתוכה מספר תכונות שיסייעו לכם לוודא שהקמפיינים והפלואוז שלכם יהיו מוצלחים. התמקדות במסע מסע הלקוח, למידה מבוססת בינה מלאכותית, אינטגרציות עם רשתות חברתיות, ובניית דפי נחיתה – Mailchimp מציעה את כל מה שאתם זקוקים לו כדי לדוור בצורה טובה למשתמשים שלכם.
 • חשבון חינם – החשבון החינמי של Mailchimp מציע תכונות בסיסיות לעסקיםי שמתחילים עם שיווק באימייל. זה מאפשר לכם לבדוק את הפלטפורמה ולחוות את היתרונות שלה לפני שאתם מתחייבים לתוכנית בתשלום. זו אפשרות נהדרת לעסקים קטנים שמחפשים להתחיל עם דיוור מבלי להשקיע סכומים גבוהים.

מה הפיצ'רים המרכזיים שיש למיילצ'ימפ להציע?

 רשימה קצרה של כמה מהתכונות הפופולריות ביותר של Mailchimp:

 1. אופטימיזציה של תוכן – קבלו הצעות לשיפור הקמפיינים שלכם באמצעות ניתוחים שמבוצעים על ידי טכנולוגיית הלמידה המלאכותית.
 2. דוחות מפורטים לקמפיינים – בדוחות תראו את כל מדדי הביצועים הראשיים שלכם במסך אחד.
 3. אופטימיזציית השליחה – קבלו תחזיות מבוססות נתונים לגבי הזמן הטוב ביותר לשלוח את הקמפיין הבא שלכם.
 4. שאלונים של Mailchimp – שלחו שאלונים וסקרים לרשימת האימייל שלכם ישירות מתוך מיילצ’ימפ.
 5. דיוור ב-SMS – שלחו הודעות טקסט דרך Mailchimp מבלי ליצור אינטגרציה עם ספק שירות אחר.
 6. פאנל ניהול מרובה ערוצים – מאפשר לכם לתזמן ולעקוב אחרי מאמצי השיווק שלכם בכל הערוצים והפלטפורמות השונות.

כמה מיילצ'ימפ עולה?

לפלטפורמת השיווק של Mailchimp יש ארבעה תכניות בחיוב חודשי, כל אחת מתאימה לפי מספר אנשי הקשר שיש לכם ברשימת האימיילים שלכם. לכל תכנית חודשית יש מבנה שונה ורשימת תכונות משתנה:

 • תכנית חינמית הכוללת משתמש אחד, סוג קהל אחד, 1,000 שליחות חודשיות, ללא פלואוז של מסע לקוח שנבנים בצורה אוטומטית ותכונות מוגבלות.
 • תכנית Essentials כוללת 3 משתמשים, 3 קהלים, 5,000 שליחות חודשיות, 4 נקודות במסע הלקוח האוטומטי (פלואוז), ואפשרויות ותכונות מתקדמות מסוימות.
 • תכנית Standard כוללת 5 משתמשים, 5 קהלים, 6,000 שליחות חודשיות, 200 נקודות במסע הלקוח האוטומטי (פלואוז), ותכונות מתקדמות נוספות.
 • תכנית Premium כוללת משתמשים ללא הגבלה, קהלים ללא הגבלה, 150,000 שליחות חודשיות, 200 נקודות במסע הלקוח האוטומטי (פלואוז), ותכונות מתקדמות רבות.

אם יש לכם עד 500 אנשי קשר ברשימת האימייל שלכם, תכנית ה-Essentials תהיה בעלות של 13 דולרים לחודש, תכנית ה-Standard תהיה בעלות של 20 דולרים לחודש, ותכנית ה-Premium תהיה בעלות של 350 דולרים לחודש. על 250,000 אנשי קשר, תשלמו 260 דולרים, 270 דולרים, ו-620 דולרים לחודש בהתאמה בהתאם לתכניות. קיימות גם אפשרויות עבור כמות גדולה יותר של אנשי קשר, אך ככל שהכמות גדולה יותר, יותר סביר שתכנית הפרימיום תהיה האפשרות היחידה הרלוונטית עבורכם. במקרה כזה, תצטרכו ליצור קשר עם מחלקת המכירות של מיילצ’ימפ לקבלת מחיר מותאם אישית. החדשות הטובות הן שאתם יכול לנסות את Mailchimp בחינם ועדיין תקבלו גישה למגוון די רחב של תכונות. התכנית החינמית מאפשרת לכם ליצור מספר קמפיינים, ואתם יכולים פשוט לשדרג אם תצטרכו. אנחנו מעריכים את האפשרות הזאת בגלל שאנחנו מאמינים שפלטפורמות האימייל מרקטינג שלכם צריכות לצמוח יחד עם העסק תוך כדי תנועה, במקום להוציא סכומים גדולים כאשר אתם רק מתחילים עם אימייל מרקטינג.

מיילצ'ימפ מחיר

למי מומלץ להשתמש במיילצ'ימפ?

Mailchimp היא פתרון אימייל מרקטינג אידיאלי לבעלי עסקים מתחומים שונים. בין אם אתם מנהלים אתר חדשות, חברת סטארטאפ או מותג eCommerce, התכונות והגמישות של Mailchimp מתאימות לעסקים בכל הגדלים. היא מיועדת בעיקר לעסקים שאינם עסקי איקומרס אבל יכולה להיות אפקטיבית גם לבעלי חנויות שרוצים להגדיל את המאמצים שלהם בשיווק דרך המייל, להגיע לקהל רחב יותר ולהגדיל מעורבות ומכירות. באופן כללי, מיילצ’ימפ מתאימה לכולם – בעיקר למנהלי שיווק עסוקים שייתכן שאין להם הרבה זמן פנוי וצריכים פלטפורמה לניהול קמפיינים באימייל שמכניסים כסף לעסק.

לסיכום - למה כדאי לעבוד עם מיילצ'ימפ?

Mailchimp היא אחת מכלי השיווק באימיילים הכי פופולריים והכי זולים בעולם. ויש סיבה לכך שהחברה פעילה בתחום של אימייל מרקטינג זמן רב: זה עובד. מיילצ’ימפ זו לא רק תוכנה שעוזרת לכם לשלוח קמפיינים באימייל ולבנות פלואוז באיכות גבוהה – היא גם מחזיקה במערכת את התכונות הכי מתקדמות שיש בעולם של אימייל מרקטינג. בכל מה שקשור לאוטומציה של אימיילים, Mailchimp היא אפשרות מעולה לאוטומציה שיווקית מכיוון שהיא מספקת יותר מהתכונות הבסיסיות בלבד. היא יכולה לעזור לכם ליצור אימיילים יפים, לבנות פלואוז מתקדמים, לנתח את החשבון ולשפר את הביצועים בהתאם למסקנות.

במידה ופספסתם משהו

תכנים נוספים

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

לא יכולים לחכות? בואו נדבר עכשיו!

הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו!

הבלתי מספימים